Internetowe Targi MBA 2012

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA! Zapraszamy 7 maja - 3 czerwca 2012.

Studia MBA to najważniejsze studia menedżerskie, prowadzone przez praktyków dla praktyków. Sięgają po nie ludzie, którzy zajmują bądź będą zajmować stanowiska kierownicze.

Przede wszystkim studia MBA dają szansę na poszerzenie swojej wiedzy z wielu obszarów dotyczących na przykład zarządzania. Z pewnością zdobyta wiedza przyda się w praktyce. Ponadto studia MBA to kontakt z ciekawym i ambitnymi ludźmi.

Dla wszystkich zainteresowanych tą formą kształcenia przygotowaliśmy targi MBA. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertami studiów z całej Polski. Na stronie www.TargiMBA.Gazeta.pl znajdą się prezentacje programów MBA z informacjami o ofercie edukacyjnej, zasadach rekrutacji i programach nauczania na poszczególnych uczelniach. Stronę uzupełniają poradniki i informatory, m.in. pokazujące, jak wyglądają zajęcia na MBA, dla kogo są przeznaczone, ile kosztują czy i jakie nietypowe programy można studiować w Polsce

Partnerem głównym targów jest Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University.

Targi potrwają od 7 maja do 3 czerwca 2012 r.

www.targimba.gazeta.pl


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl