International MBA Politechniki Gdańskiej odkrywa karty w Paryżu

International MBA Politechniki Gdańskiej odkrywa karty w Paryżu

W dniu 8 lutego 2020r. w Paryżu ponad 200 wystawców zebrało się na targach edukacyjnych Eduniversal 2020. Pośród nich, jedyna zagraniczna uczelnia, Politechnika Gdańska – z prestiżowym Programem MBA.

W sobotę w paryskiej dzielnicy biznesu La Defence odbyły się coroczne targi edukacyjne „Salon Eduniversal des Meilleurs Masters, MS & MBA”.  Organizatorem targów jest Eduniversal –  światowy lider w dostarczaniu informacji o szkolnictwie wyższym, który zapewnia powszechnie uznawane międzynarodowe rankingi akademickie. 

Podczas targów reprezentacja International MBA prowadzonego przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej prowadziła akcję „BE VISIBLE AND START YOUR MBA CHALLANGE”, której atrybutem są czerwone okulary. Odwiedzający stoisko mieli możliwość osobistego zadania pytań i uzyskania odpowiedzi dotyczących studiowania na Politechnice Gdańskiej, zasad rekrutacji na studia MBA oraz przebiegu studiów.

Stoisko programu MBA z Polski cieszyło się dużą popularnością wśród uczestników targów, było licznie odwiedzane przez kandydatów oraz reprezentantów francuskich uczelni i programów, chętnych do nawiązania współpracy.

„Program International MBA GUT zaczyna być rozpoznawalny na arenie międzynarodowej. Widzimy potrzebę, ale i zainteresowanie studiowaniem w Polsce na kierunkach Executive. Mamy nadzieję, że już od nowego roku akademickiego nie tylko znowu zwiększy się liczba studentów zagranicznych, ale i zwiększą się możliwości rozwoju dla obecnych studentów przy pomocy francuskich partnerów.” – podsumowuje Paweł Jacewicz, koordynator Biura Promocji Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG.

Program MBA Politechniki Gdańskiej spełnia najwyższe standardy i wymagania biznesowe. Jest konkurencyjnym rozwiązaniem edukacyjnym dla pracowników firm, osób chcących rozwijać karierę na międzynarodowym poziomie.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl