Inauguracja i Graduacja Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

W sobotę 24 października, w pięknej Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Inauguracja nowego roku akademickiego połączona z ceremonią Graduacji Absolwentów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Wręczone zostały prestiżowe dyplomy Executive oraz International MBA dla elitarnego grona 75 absolwentów, którzy dołączą do grona ponad 1800 Absolwentów Szkoły. Ceremonia odbyła się z udziałem z władzami uczelni, międzynarodowym gronem wykładowców (London Business School, HEC School of Management Paris, NHH z Bergen, Cass Business School), a przede wszystkim ze świeżo upieczonymi Absolwentami MBA. Atmosfera jak zawsze była bardzo serdeczna, gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Jak podkreśla Tomasz Cichocki, zwycięzca w rankingu studiów Exectutive MBA 2007-09: „Studia pozwoliły mi na uporządkowanie i pogłębienie posiadanej wiedzy, jak również na skoncentrowanie się na praktycznym jej zastosowaniu w realnych sytuacjach biznesowych".

Nowy rok rozpoczyna 80 nowych studentów MBA. Są to menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem reprezentujący różnorodne sektory gospodarki. Grupa jest bardzo międzynarodowa, uczestniczą studenci ze wszystkich niemal kontynentów świata (Hiszpania, Kanada, Meksyk, Wenezuela, Iran, Irak, Indie, Rumunia, USA, Wietnam, Włochy).

Tradycyjnie uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem na schodach Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Inauguracja i Graduacja SB PW MBA 09


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl