Inauguracja i Graduacja MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

W ubiegłą niedzielę 24 października, w pięknej Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Inauguracja nowego roku akademickiego połączona z ceremonią Graduacji Absolwentów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Wręczone zostały prestiżowe dyplomy Executive oraz International MBA dla grona 87 absolwentów, którzy dołączą do grona prawie 2000 Absolwentów Szkoły.

Ceremonia odbyła się z udziałem z władzami uczelni, międzynarodowym gronem wykładowców (London Business School, HEC School of Management Paris, NHH z Bergen, Cass Business School), a przede wszystkim ze świeżo upieczonymi Absolwentami MBA. Atmosfera jak zawsze była bardzo serdeczna, gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Jak podkreśla Beata Rewuska, zwycięzca w rankingu studiów International MBA 2009-10: „Studia MBA pozwoliły mi zdobyć umiejętności konieczne do zarządzania w dzisiejszych trudnych warunkach rynkowych. Poprzez kontakt z doświadczonymi wykładowcami oraz managerami z bardzo różnych branż gospodarczych, studia te w sposób zasadniczy poszerzają spojrzenie na globalne dylematy zarządzania".

Nowy rok rozpoczyna 80 nowych studentów MBA. Są to menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem reprezentujący różnorodne sektory gospodarki. Grupa jest bardzo międzynarodowa, uczestniczą studenci z całego świata (Włochy, Kolumbia, Bułgaria, Hiszpania, Ukraina, Chiny, Niemcy, Wietnam).

Tradycyjnie uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem na schodach Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl