II edycja konkursu -Specjalizacja Zarządzanie. Wygraj MBA dla Kadry Medycznej

wygraj MBAJuż po raz drugi TVN Med oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie organizują ogólnopolski konkurs
„Specjalizacja Zarządzanie. Wygraj MBA dla Kadry Medycznej". Nagrodą są trzy semestralne studia MBA.

„Specjalizacja Zarządzanie: Wygraj MBA dla Kadry Medycznej" to konkurs kierowany do osób, które pracują w służbie zdrowia i mają co najmniej trzy letnie doświadczenie w zarządzaniu lub prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie należy rozwiązać zadanie konkursowe, które polega na napisaniu krótkiego biznesplanu. Zadanie konkursowe można znaleźć na stronie www.specjalizacjazarzadzanie.pl .

Rozwiązanie należy przesłać do 22 września 2008 roku. Piętnaście osób, które najciekawiej podejdą do przedstawionego problemu, zostanie zaproszonych do etapu drugiego. II etap konkursu to test matematyczno - logiczny GMAT oraz rozmowa kwalifikacyjna przed Kapitułą Konkursu.

W służbie zdrowia coraz większy nacisk kładzie się na efektywne zarządzanie placówkami medycznymi. Organizując ten konkurs chcemy pokazać lekarzom możliwości rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji. „O studiach MBA mówi się, że to przepustka do dalszej kariery, a także najlepsza inwestycja we własną przyszłość. W służbie zdrowia coraz większe znaczenie mają umiejętności menedżerskie. Chcemy dać lekarzom możliwość wygrania takiej właśnie przepustki" - mówi Agnieszka Szczepaniak - dyrektor TVN Med. Efektywne zarządzanie ochroną zdrowia stało się wyzwaniem XXI wieku na całym świecie. Dlatego celem studiów MBA jest dostarczenie słuchaczom aktualnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania. Wiedza ta stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich. Program studiów umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z gospodarką regionalną i globalną, w których funkcjonują menedżer i jego firma. "Konkurs „Specjalizacja: Zarządzanie. Wygraj MBA dla Kadry Medycznej" ma zwrócić uwagę na potrzebę rozwijania kompetencji menedżerskich wśród tych lekarzy, którzy swoją karierę wiążą z zarządzaniem służbą zdrowia. O ile wśród menadżerów zajmujących kluczowe stanowiska w sektorze prywatnym studia MBA to często spotykany element CV, o tyle w sektorze publicznym to nadal rzadkość" - dodaje Agnieszka Szczepaniak.

Patronat honorowy nad konkursem „Specjalizacja: Zarządzanie. Wygraj MBA dla Kadry Medycznej" objęła Minister Zdrowia Ewa Kopacz.

Patronat medialny nad konkursem objęła Gazeta Prawna i miesięcznik Menedżer Zdrowia.

Więcej informacji:
Paulina Kołodziejak PR Manager TVN Med
p.kolodziejak@tvn.pl; tel. 22 453 33 88
www.specjalizacjazarzadzanie.pl
www.tvnmed.pl


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl