Grasz w GMC - wygrywasz MBA

W poniedziałek, 29 listopada 2010, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, odbyło się spotkanie pt. "Grasz w GMC – wygrywasz MBA". Celem spotkania była rywalizacja o najlepszy wynik na teście GMAT wśród uczestników tegorocznej edycji GMC oraz możliwość podjęcia studiów MBA w ALK.

Global Management Challenge GMC to największa na świecie symulacja biznesowa. Gra co roku  gromadzi tysiące uczestników, studentów i praktyków biznesu (specjalistów i menedżerów). W polskiej - XI edycji, która rozpoczęła się w listopadzie 2010 startuje rekordowa liczba 600 zespołów, tj. ponad 3000 osób.

Ze względu na duże zainteresowanie tegoroczną edycją oraz liczny udział reprezentacji firmowych, organizator GMC – firma BIGRAM, przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, zorganizował w w tym roku wyjątkową konkurecję. Zarejestrowani przedstawiciele firm (około 100 osób) rywalizowali o bezpłatne studia MBA, bilety lotnicze na Maderę, prenumeraty Gazety Bankowej i MBA Box. 

Zasady spotkania były proste, trzeba było zdobyć jak największą ilość punktów na teście.

Najlepszy wynik osiągnął Michał Sakowicz, reprezentant firmy Hewitt Associates. Nagrodę za drugi wynik - bilet lotniczy TAP Portugal na Maderę otrzymał pracownik Grupy TP. Kolejne upominki w postaci prenumeraty Gazety Bankowej i bestsellerów biznesowych otrzymali pracownicy Polskiej Telefonii Cyfrowej, Banku Zachodniego WBK, Intrum Justitia.

Serdecznie gratulujemy!


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl