GFKM w międzynarodowym sojuszu uczelni i z certyfikatem ISO

GFKM w międzynarodowym sojuszu uczelni i z certyfikatem ISO

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów dołączyła do European University of the Seas – SEA-EU. Dzięki temu jeszcze silniej wzmacnia współpracę z zagranicznymi uczelniami i międzynarodowym środowiskiem naukowym, co przełoży się na wielostronny transfer wiedzy i doświadczeń oraz nowe możliwości zarówno dla kadry, jak i uczestników szkoleń i programów MBA GFKM.

European University of the Seas – SEA-EU (Europejski Uniwersytet Nadmorski) to konsorcjum ulokowanych w nadmorskich miastach uczelni: Uniwersytetu w Kadyksie (Hiszpania), Uniwersytetu Zachodniej Bretanii (Francja), Uniwersytetu Chrisiana-Albrechta w Kilonii (Niemcy), Uniwersytetu w Splicie (Chorwacja), Uniwersytetu Maltańskiego w Valletcie (Malta) i Uniwersytetu Gdańskiego.

Celem projektu jest stworzenie międzynarodowego i interdyscyplinarnego Uniwersytetu Europejskiego, który będzie wzmacniał współpracę naukową, a także wspierał innowacje i transfer wiedzy. Projekt ma też służyć zwiększeniu konkurencyjności europejskiego szkolnictwa wyższego oraz zapewnieniu większej mobilności studentów i pracowników naukowych. Szczególne miejsce w działalności SEA-EU zajmuje sektor morski, który ma strategiczne znaczenie dla gospodarek regionów, z których wywodzą się skupione w konsorcjum uczelnie.

SEA-EU to nie tylko międzynarodowy sojusz europejskich uczelni. To także współpraca ze środowiskiem biznesu, agencjami badawczymi, organami władz, fundacjami oraz instytucjami edukacyjnymi. To właśnie do tego grona – ponad 30 partnerów stowarzyszonych – dołączyła Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów.

– Jako jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych w Polsce instytucji edukacyjnych, kształcąca kadry menedżerskie według najnowszych i praktycznych metod w ramach szkoleń i programów Executive MBA, będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami w projektach realizowanych przez SEA-EU – przede wszystkich tych, których celem będzie podnoszenie kompetencji zarządczych i organizacyjnych. Z drugiej strony, jako szkoła biznesu, która dba o stałe podnoszenie poziomu programów edukacyjnych i aktualność przekazywanej wiedzy – jako wykładowcy i trenerzy, a także uczestnicy szkoleń – będziemy czerpać z potencjału i dobrych praktyk innych partnerów w tym przedsięwzięciu. Jesteśmy wdzięczni za zaproszenie nas do współpracymówi Jolanta Szydłowska, Prezeska Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

GFKM od lat rozwija zagraniczne kontakty, których celem jest przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia jakości kształcenia kadr zarządczych w Polsce oraz wzmacnianie pozycji polskiej edukacji menedżerskiej w międzynarodowych środowiskach. Współpracuje m.in. z:  EFMD – European Foundation for Management Development, CEEMAN – International Association of Management, Development in Dynamic Societies, BMDA – Baltic Management Development Association, Porto Business School, Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille – IAE Aix–Marseille (przy Uniwersytecie Paula Cezanne’a w Marsylii).

– GFKM wysoko stawia sobie poprzeczkę – chcemy być wiarygodni zarówno w oczach naszych klientów, jak i partnerów, również tych zagranicznych. Dlatego też dbamy o formalne świadectwa jakości naszych usług. Kolejnym, po certyfikacie SUS 2.0 i wpisie do Bazy Usług Rozwojowych PARP, potwierdzeniem wysokiej jakości naszych szkoleń, studiów podyplomowych i programów Executive MBA jest uzyskany w kwietniu tego roku certyfikat ISO 9001:2015, wydany przez renomowaną firmę DEKRA Certification w zakresie projektowania, sprzedaży i realizacji szkoleń oraz współpracy z uczelniami – dodaje Jolanta Szydłowska z GFKM.

Źródło: materiały prasowe


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl