GFKM - najlepszą szkołą biznesu w konkursie BMDA

GFKM - najlepszą szkołą biznesu w konkursie BMDA

GFKM otrzymała tytuł Business School with Significant Impact 2020 nadany przez Baltic Management Development Association (BMDA) w międzynarodowym konkursie obejmującym uczelnie biznesowe z 25 krajów.

Doroczna nagroda BMDA przyznawana jest szkole biznesu, która wnosi szczególny wkład w rozwój kadry menedżerskiej, przedsiębiorstw, społeczeństwa i gospodarki. W uzasadnieniu wskazano, iż Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów (GFKM) stanowi ważny element polskiego ekosystemu biznesu i edukacji menedżerskiej, konsekwentnie przygotowując słuchaczy i organizacje do nowych wyzwań i możliwości. Nagroda posiada szczególną rangę, gdyż odnosi się do rzeczywistej wartości dostarczanej przez szkołę biznesu jej beneficjentom. Przyznanie tej wyjątkowej nagrody nastąpiło podczas 18th Annual BMDA Conference.

Baltic Management Development Association (BMDA) to stowarzyszenie skupiające uczelnie wyższe, szkoły biznesu, indywidualnych profesorów i profesjonalistów z krajów bałtyckich i innych krajów. Celem stowarzyszenia jest promocja jakości rozwoju zarządzania w regionie bałtyckim i poza nim poprzez promocję badań, oferowanie usług edukacyjnych i możliwości nawiązywania kontaktów dla instytucji rozwoju zarządzania i przedsiębiorstw.

Serdecznie gratulujemy.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl