Dziekan INSEAD z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Dziekan INSEAD z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Dziekan uczelni INSEAD Ilian Mihov z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 jest hospitalizowany w Singapurze. Informacja została podana w dniu 15.03 przez biuro prasowe uczelni. Zaledwie 17 dni wcześniej, 27 lutego, Dziekan Mihov przebywał w San Francisco, witając setki absolwentów i sympatyków w nowo otwartym ośrodku INSEAD.

W swoim ogłoszeniu INSEAD przekazał, że 53-letni Dziekan Mihov jest obecnie w stabilnej kondycji i czuje się dobrze. Mihov przebywał w europejskim kampusie w Fontainebleau we Francji do 12 marca. Wrócił z Francji do Singapuru, gdzie mieszka, w piątek 13 marca. Dzień później, w sobotę, zaczął doświadczać łagodnych objawów i natychmiast poszedł na badania w Narodowym Centrum Chorób Zakaźnych w Singapurze. Test wymazów z nosa wrócił w niedzielę pozytywny, po czym został odizolowany w szpitalu w Singapurze.

„Obszary, w których Ilian Mihov pracował przed diagnozą, zostały gruntownie zdezynfekowane, w tym jego biuro i pomieszczenia ogólnodostępne, sale konferencyjne i toalety” – przekazuje w oświadczeniu uczelnia. „Dotyczy to wszystkich powierzchni w obszarach o dużym natężeniu ruchu, takich jak windy, poręcze, klamki, powierzchnie biurkowe i szafkowe oraz łazienki. Inne obszary, które odwiedził, takie jak restauracja INSEAD i kawiarnia, również zostały gruntownie wyczyszczone i zdezynfekowane. ”

Obecnie rolę dziekana pełni Peter Zemsky, zastępca dziekana i dziekan innowacji.

Życzymy dziekanowi Mihovi szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Poets&Quants, INSEAD
Foto: INDEAD

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl