CEEMAN i AACSB - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej dołącza do elity

CEEMAN i AACSB - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej dołącza do elity

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej w ciągu ostatniego miesiąca dołączyła do dwóch elitarnych, światowych organizacji, działających na rzecz poprawy edukacji menedżerskiej – CEEMAN oraz AACSB.

Elitarne organizacje i wieloletnia tradycja

AACSB, czyli Advance Collegiate Schools of Business to organizacja, mająca na celu poprawę jakości kształcenia w obszarze ekonomii i zajmująca się akredytowaniem na całym świecie szkół wyższych na wszystkich szczeblach. Tradycja instytucji liczy sobie już ponad 100 lat i przez ten czas zdążyła dołączyć do grona najbardziej elitarnych i prestiżowych organizacji, skupiających najlepsze szkoły biznesowe na świecie.  Z kolei CEEMAN to stowarzyszenie o ponad 25-letniej tradycji. Początkowo idea CEEMAN dotyczyła poprawy jakości w rozwoju zarządzania w Środkowej i Wschodniej Europie, ale rozwinęła się na tyle, że dziś skupia ponad 200 członków z 50 krajów na pięciu kontynentach i działa na rzecz m.in. innowacji i poprawy poziomu nauczania o zarządzaniu.

Jakość priorytetem

Członkostwo w elitarnych instytucjach, skupiających ośrodki akademickie z całego świata tylko umacnia renomę Szkoły. – Jesteśmy wśród najlepszych, czyli tam, gdzie od zawsze się pozycjonowaliśmy i aspirowaliśmy. Konsekwentnie podążamy w obranym przez nas kierunku i mamy jasny cel: stale poprawiać jakość kształcenia w naszej szkole a także rozwijać współpracę międzynarodową Dołączenie do grona członków CEEMAN i AACSB to właśnie przykłady takich sukcesów i dwa duże, ważne kroki ku rozwojowi. Widzimy dzięki temu, że idziemy w dobrą stronę, a nacisk, który kładziemy na jakość edukacji, jest dostrzegany w całym akademickim środowisku – podsumowuje dr inż. Paweł Urbański, dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Źródło: informacja prasowa


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl