Access MBA Tour 2013 w Warszawie - relacja

Kolejne spotkanie z zagranicznymi studiami MBA zakończone sukcesem. W ubiegły poniedziałek 22 kwietnia 2013 roku odbyło się w Warszawie kolejne spotkanie z cyklu Access MBA Tour.

W tegorocznej edycji wzięło udział 85 osób zainteresowanych studiami MBA za granicą oraz spełniających wymagania preselekcji organizatorów. Spotkania są organizowane raz na dwa lata i dają możliwość bezpośredniego kontaktu kandydatów na studia z organizatorami MBA. Dzięki indywidualnym rozmowom odbywającym się w ramach Access MBA kandydaci mogli poznać uczelnię, program i zadać szczegółowe pytania przedstawicielom organizatorów. W tym roku w Access MBA w Warszawie udział wzięli przedstawiciele takich uczelni jak: INSEAD , London Business School, Manchester Business School, IESE, Kellogg - WHU, University of Chicago - Booth, Hult, IE, Copenhagen Business School, Henley.
 
 Access MBA Tour 2013  Access MBA Tour 2013

Organizatorzy podkreślają, że spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych, gdyż w czasach spowolnienia gospodarczego zagraniczne studia MBA cieszą się nadal niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem w Polsce.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl