ACCESS MBA One-to-One Tour w WARSZAWIE

Access MBA One-to-One Tour” jest sposobem, aby znaleźć właściwy program MBA - oferuje przyszłym kandydatom MBA możliwości osobistego poznania międzynarodowych i najlepszych na świecie uczelni biznesowych. 29 marca 2010 odbędzie się spotkanie w Warszawie.

Access MBA Tour” to cykl imprez skoncentrowanych na wysokiej jakości usługach oferowanych kandydatom MBA. W trakcie tej imprezy uczestnicy otrzymują możliwość spotkania się z przedstawicielami uczelni biznesu na spotkaniach typu „One-to-One”. Ponadto doradcy programu „Access MBA” pomagają zainteresowanym osobom w wybraniu odpowiedniej uczelni dla siebie spośród bogatej oferty uczelni biznesowych. To co odróznia spotkania Access MBA od innych imprez wziązanych ze studiami MBA to indywidualne rozmowy z przedstawicielami uczeli

Udział w imprezie „Access MBA Tour”

Aby uzyskać dostęp do spotkania Access MBA należy zarejestrować sie na stronie: www.accessmba.com. Po zapoznaniu się z profilem uczestnika, przedstawiciele „Access MBA” wybiorą osoby kwalifikujące się na spotkania "One-to-One".


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl