Access MBA 2011

Najlepsze międzynarodowe uczelnie biznesowe szukają kandydatów na studia MBA w Warszawie. Najbliższe spotkanie 3 marca 2011.

Najlepsze międzynarodowe uczelnie biznesowe spotkają się z doświadczoną kadrą kierowniczą na spotkaniu Access MBA w Warszawie dnia 3 marca 2011. Dotarcie do prestiżowego programu MBA może być trudnym zadaniem, a pierwszym krokiem na tej drodze jest spotkanie z odpowiednią uczelnią biznesową. W związku z tym, że rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i zdolnych menedżerów, tytuł MBA stanowi niepodważalne kwalifikacje dla biznesowej kadry kierowniczej.Program Access MBA gromadzi najlepsze międzynarodowe uczelnie biznesowe oraz odpowiednich kandydatów

Program Access MBA aranżuje indywidualne spotkania pomiędzy doświadczonymi menedżerami oraz przedstawicielami najlepszych uczelni biznesowych z całego świata. Zapoznaj się z rankingiem najlepszych uczelni biznesowych.


Spersonalizowane spotkania będą odbywać się w hotelu Mamaison Hotel Le Regina Hotel w czwartek 3 marca od godz. 16:30 do 21:30. Kandydaci muszą zarejestrować się na stronie www.accessmba.com, aby wziąć udział w indywidualnych spotkaniach. Kandydaci są weryfikowani i dopasowywani do uczelni, które spełniają ich wymagania, a następnie w ramach programu są zapraszani na indywidualne spotkania z przedstawicielami uczelni ds. rekrutacji. Dla kandydatów zainteresowanych studiami MBA dostępne są również lokalne sesje doradcze z konsultantami Access MBA.

Przykładowe uczelnie uczestniczące w Access MBA: IE Business School, Hult international Business School, Kellogg - WHU, The Lisbon MBA, Esade Business School i inne.

Projekt „Access MBA Tour" to ponad 100 prestiżowych i akredytowanych uczelni biznesowych rangi międzynarodowej. Podczas każdego spotkania wybrani przedstawiciele uczelni biznesowych przedstawiają szczegóły swoich programów, aby pomóc kandydatom zidentyfikować program, który będzie najlepiej wspierać ich osobiste cele rozwojowe. Program jest skierowany do kierownictwa wyższego szczebla z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem wyższym.

W jaki sposób uczelnie biznesowe pomagają przekuć tendencje spadkowe w możliwośc?

Ostatnie zawirowania rynkowe uzasadniły potrzebę liderów firm i kadry kierowniczej, dotyczącą dogłębnego zrozumienia sił rządzących tymi zjawiskami. Wiele z tych osób zwróciło się do naukowców i pracowników najlepszych uczelni biznesowych. Część z nich dostrzegła nowe możliwości biznesowe i zaczęła starać się o stopień MBA w celu zdobycia wymaganej wiedzy specjalistycznej. Pozostali starają się rozbudować swój profil zawodowy, aby uzyskać dobrą pozycję na tle konkurencji.

Międzynarodowe programy MBA pomagająją biznesowej kadrze kierowniczej zrozumieć nieustannie zmieniający się rynek globalny, a także odpowiednio i skutecznie kierować swoimi organizacjami, prowadząc je ku świetlanej przyszłości. Badania wykazują, że stopień MBA gwarantuje wyższy poziom wynagrodzenia początkowego oraz większe możliwości w zakresie rozwoju kariery.
Badania przeprowadzone w 2009 roku przez Financial Times dowodzą, że absolwenci MBA wiodących międzynarodowych uniwersytetów uzyskują 108-procentowy wzrost zarobków po uzyskaniu stopnia. Dane dotyczące poziomów płacowych specjalistów biznesowych z najlepszymi tytułami MBA wskazują, że ich średni roczny dochód w Ameryce wynosi od 91 000 USD do 93 000 USD, a w Wielkiej Brytanii od 60 000 GBP do 135 000 GBP. Więcej na temat edukacji Global MBA .

Informacje na temat projektu „Access MBA"

Program obejmuje około 50 indywidualnych spotkań w ciągu roku w ponad 30 miastach na świecie. Projekt Access MBA jest prowadzony przez firmę Advent Group, paryską agencję komunikacyjną, która zajmuje się koordynacją imprez szkoleniowych i rekrutacyjnych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.accessmba.com.

Informacje kontaktowe dla prasy
Gergana Panayotova | Asystent ds. komunikacji i imprez | ACCESS MBA TOUR | T: +359 2 984 11 93;
F: +359 2 986 09 36 | E-mail: gergana@accessmba.com | www.accessmba.com

 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl