VIII Międzynarodowy Kongres MBA

Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie.
W dniach 18 - 20 maja 2012 roku w Krakowie odbędzie się VIII Międzynarodowy Kongres MBA, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wydarzenie to jak co roku skupi środowisko MBA z Polski i świata.

Celem Kongresu MBA jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania. W wydarzeniu tym co roku uczestniczy blisko 200 osób, głównie managerowie wyższego i średniego szczebla, legitymujących się tytułem Master of Business Administration.

VIII Międzynarodowy Kongres MBA odbywać się będzie pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach", a jego tematyka obejmować będzie wyzwania, przed jakimi stają polskie i zagraniczne firmy w okresie turbulencji makroekonomicznych.
Program merytoryczny kongresu obejmować będzie prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu, a jego głównymi elementami będą cztery panele dyskusyjne:

  • Panel Azjatycki - Konfucjanizm, czyli skąd się biorą azjatyckie tygrysy
  • Panel Zarządzanie - Sztuka Kryzysu - veni, vidi, vici
  • Panel Innowacje - Innowacje - jak z tego zrobić biznes?
  • Panel Energetyka - Między węglem a atomem

Dodatkowo, uczestnicy wezmą udział w Study Visits w takich firmach jak Motorola, Coca-Cola, Kampania Piwowarska, Silgan White Cap, Krakowski Park Technologiczny czy Nokia Siemens Networks, które są przykładem ciekawych modeli zarządzania.

Całość uzupełni program towarzyszący. W piątek zapraszamy na wieczorną Galę połączoną z aukcją charytatywną, w sobotę na Wieczór MBA - Dzieci Kwiaty World Wide oraz Koncert "Wspieramy młode Talenty - Igor Marinow". Tradycyjnie na zakończenie Kongresu odbędzie się familijna impreza golfowa. Wśród atrakcyjnych nagród wycieczka do Kenii. Szczegółowy program godzinowy na stronie Kongresu.

Rejestracja trwa do 6 maja 2012, a formularz REJESTRACJI ONLINE znajduje się na stronie kongresu www.kongresmba.pl

Jest nam miło poinformować że MBA Portal objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.
Serdecznie zapraszamy
 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl