Zapraszamy na 6. Międzynarodowy Kongres MBA

W dniach 21-23 maja 2010 r. odbędzie się w Krakowie 6. Międzynarodowy Kongres MBA "Trendy nowej dekady w biznesie". To największe i jedyne wydarzenie, które skupia managerów MBA z całej Polski i świata.

Kongres MBA w Krakowie to wyjątkowa okazja do poznania wielu twarzy polskiego biznesu. Zróżnicowane strategie marketingowe, kluczowe elementy sukcesu, ocena bieżących zjawisk makroekonomicznych - to zagadnienia, które można zgłębić.

Kongres MBA to największe i jedyne wydarzenie, które skupia managerów MBA z całej Polski. Około 200 osób reprezentujących stanowiska zarządcze i decyzyjne w firmach, co roku spotyka się w Krakowie, by rozmawiać o gospodarce. Tegoroczna, szósta edycja odbędzie się pod hasłem „Trendy nowej dekady w biznesie" i dotyczyć będzie inwestycji w energetyce, systemów analitycznych i informatycznych w zarządzaniu organizacjami, corporate learning, zdrowia managera, czy etyki w biznesie. Prelegentami poszczególnych paneli będą eksperci z firm, instytucji publicznych, kościoła i środowiska akademickiego. Taki układ zapewnia pluralizm opinii, wieloaspektowość i konfrontację badań naukowych z praktyką gospodarczą.

Po raz pierwszy ogłosiliśmy edycję międzynarodową Kongresu - mówi Dyrektor Szkoły, dr Piotr Buła. Chcemy integrować nie tylko managerów MBA z Polski, ale również dać szanse na spotkanie absolwentów programów z całego świata. W pierwszej kolejności liczymy na udział studentów i absolwentów programów MBA współpracujących z Krakowską Szkołą Biznesu UEK ze Szwecji, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, RPA, Ukrainy, Mołdawii, Gruzji. Zaproszenie kierowaliśmy również do najlepszych programów w Europie. Jest to naturalny element rozwoju tej inicjatywy, która z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Naszą ambicją jest stworzenie znaczącego wydarzenia branżowego, które uczestniczy w kształtowaniu standardów działalności gospodarczej, wspiera rynek MBA, buduje platformę networkingu .

Networking jest ważnym aspektem Kongresu. Kongres gromadzi właścicieli, dyrektorów zarządzających i managerów z różnych branż i firm. Jest to zatem doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i międzyludzkich. Organizatorzy proponują liczne działania aktywizujące, takie jak biznes- mixery, warsztaty, prezentacje czy rodzinna impreza golfowa. Tradycyjne już Kongresowi towarzyszy wieczorny bankiet połączony z aukcją charytatywną oraz Turniej Golfa organizowany na Polu Golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, k. Krakowa.

Więcej informacji o Kongresie oraz zgłoszenia na stronie www.kongresMBA.pl

Zgłoszenia wyłącznie do 1 maja 2010 r.

 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl