Spotkanie Klubu Absolwentów MBA ALK 20 maja 2009

We środę 20 maja 2009 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkanie było poświęcone rozwojowi zawodowemu menedżerów. Poprowadziła je Pani Joanna Dulniak - Executive Search Director z IIC Partners Polska (grupa BIGRAM).

Temat spotkania został w zasadzie zdominowany przez rozważania dotyczące rozwoju kariery menedżera oraz wiążącą się z tym tematem zmianą stanowiska pracy czy rozmowami kwalifikacyjnymi. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać wielu cennych rad, jak przygotować się do zmiany pracy, jak właściwie opracować dokumenty takie jak życiorys, a także jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Tematyka wzbudziła emocje wśród uczestników, co zaowocowało licznymi pytaniami i wymianą zdań.

Z racji faktu, że nie samą pracą żyją menedżerowie, mieliśmy też okazję wysłuchać informacji na temat właściwego balansu pomiędzy pracą, odpoczynkiem i rozwojem własnych pasji czy zainteresowań. Wzmożona praca zawodowa nie powinna absorbować zbyt naszego życia prywatnego, a co za tym idzie nadmiernie czerpać z pokładów naszej energii.

Kolejne spotkania Klubu już wkrótce.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl