W czasie spotkania Pan Lewandowski zaprezentował swoje poglądy na temat przyczyn oraz bieżących skutków światowego spowolnienia ekonomicznego. Sporą cześć spotkania zajęła analiza tego problemu z punktu widzenia Unii Europejskiej oraz tego jak kryzys wpływa na jej ekonomię.
Spotkanie zakończyła sesja pytań i odpowiedzi. Organizatorem cyklu Friday@Five jest Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, która prowadzi studia Executive MBA.
MBA Portal objął patronat medialny nad spotkaniem.
![]() |
![]() |
Janusz Lewandowski - polski polityk i ekonomista, w latach 2010-2014 komisarz europejski ds. programowania finansowego i budżetu w KE, poseł na Sejm I, III i IV kadencji, były minister przekształceń własnościowych oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego.
Brak komentarzy...
Regulamin | Klauzula informacyjna | copyright © MBA Portal 2007-2012 & MBA Portal Sp. z o.o. 2013-2020
powered by bluebirdPortal.Net