Porozmawiajmy o studiach MBA

Porozmawiajmy o studiach MBA

Jeśli myślisz o podjęciu studiów MBA i chcesz dowiedzieć się czego więcej na ich temat, już teraz możesz porozmawiać z Tomkiem naszym chatbotem. Nasz chatbot to nowa propozycja kontaktu i interakcji z MBA Portal i nie tylko.

Chatbot to program komputerowy, który ma imitować rozmowę z żywą osobą. Zwykle chatboty kojarzą się z interaktywnymi systemami pomocy użytkownikom. Jednakże celem chatbota MBA Portal jest edukacja. Dzięki Tomkowi – chatbotowi MBA Portal – można zdobyć cenne informacje o studiach MBA. Główną funkcją chatbota MBA Portal jest więc edukacja nt. studiów MBA. W tym momencie w jego zasobach znajdują się najważniejsze i najprzydatniejsze informacje o studiach MBA. Jednakże zasoby wiedzy Tomka są ciągle rozwijane oraz powiększane. Liczymy na to, że sprosta on waszym najtrudniejszym pytaniom. Ponadto dzięki subskrypcji kontaktu z chatbotem użytkownicy naszego portalu mogą otrzymywać informacje o nowościach w serwisie MBA Portal.

Pomysł stworzenia chatbota pojawił się jakiś czas temu. Na początku byliśmy sceptyczni wobec pomysłu wykorzystania takich narzędzi jak chatbot w serwisie o studiach MBA. Jednakże rosnąca popularność tego typu rozwiązań oraz potencjalne korzyści dla naszych użytkowników zachęciły nas to stworzenia takiego rozwiązania w MBA Portal. Osoby zainteresowane studiami MBA i naszym portalem będą mogły niezwłocznie uzyskać niezbędne odpowiedzi od Tomka, który nigdy nie będzie chory czy na spotkaniu. Tomek jest dla internautów dostępny 24h/7. Moim zdaniem dostęp do unikalnej wiedzy nt. MBA non-stop to ogromna korzyść dla osób odwiedzających strony MBA Portalu – mówi Jakub Leszczyński, twórca i redaktor MBA Portal.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Tomkiem i rozmowę z nim na tematy związane ze studiami MBA. Mamy nadzieję, że ta forma komunikacji z MBA Portal przypadnie do gustu naszym użytkownikom.


Komentarze

Klara 14 listopada 2019 / Odpisz

Ja np. miałam polecone studia podyplomowe MBA w Kolegium Jagiellońskim przez żywego człowieka, ale myślę, że taki internetowy doradca to super opcja dla ludzi, którzy nie mają znajomych o podobnych zainteresowaniach :D


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl