Nowe funkcjonalności w MBA Portal

Nowe funkcjonalności w MBA Portal

Serwis MBA Portal podlega ciągłemu rozwojowi, nie tylko z punktu widzenia treści, ale również z punktu widzenia funkcjonalności dostępnych dla użytkowników. W sierpniu przygotowaliśmy kilka nowych funkcjonalności oraz usprawnień. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich. Mamy nadzieję, że nasza praca przypadnie naszym użytkownikom do gustu.

W tym miesiącu skupiliśmy się na rozwoju Ogólnopolskiej Bazy Programów MBA, która jest jednym z głównych elementów MBA Portal. Nowe funkcjonalności naszym zdaniem pozwolą użytkownikom lepiej odnaleźć się na rynku studiów MBA w Polsce. Do najważniejszych zmian i nowych funkcji należą:

- możliwość wyświetlenia listy studiów MBA, po których ukończeniu absolwenci uzyskują dyplom studiów podyplomowych wydanych zgodnie z ustawą „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”. Uzyskanie dyplomu studiów podyplomowych MBA jest szczególnie ważne dla tych osób, które chciałyby skorzystać ze zwalnia z egzaminu dla osób zasiadających w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. (https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaprogram/postgraduate)

- możliwość wyświetlania listy studiów MBA, które są wpisane do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonych przez PARP. Wpisanie na tą listę jest często jednym z warunków koniecznych do uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej lub środków rządowych. (https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaprogram/bur)

- profile organizatorów studiów MBA. Spora część organizatorów studiów MBA oferuje więcej niż jeden program MBA. W związku z tym, aby ułatwić osobom zainteresowanym wyborem studiów MBA przygotowaliśmy możliwość przeglądania profilów uczelni. Mamy nadzieję, że dzięki tej funkcjonalności nasi użytkownicy będą mogli łatwiej dotrzeć i zapoznać się z pełną ofertą wybranej uczelni. Wkrótce profile organizatorów rozbudujemy o prezentacje zaawansowane uczelni tak, by jeszcze pełniej przedstawić użytkownikom poszczególne uczelnie.
(https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaorganizer/programy-mba/organizatorzy-studiow-mba)

Mamy nadzieję, że te nowe funkcjonalności przypadną naszym użytkownikom do gustu i pozwolą jeszcze lepiej korzystać z danych zawartych w MBA Portal, a co za tym idzie przyczynią się do wyboru właściwego programu MBA.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowych funkcjonalności i podzielenie się z nami opinią na ich temat. Jeśli macie pomysł na nową funkcjonalność, zapraszamy do podzielenia się nim z nami i wysłanie wiadomości na adres: mbaportal@mbaportal.pl


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl