Najaktualniejsze programy MBA w Polsce na MBA Portal

Jak co roku wraz z nadchodzącą wiosną uaktualniliśmy bazę danych programów MBA. Baza studiów MBA zawiera najświeższe informacje o aktualnie istniejących programach w Polsce

Jak co roku kontaktowaliśmy się ze wszystkimi organizatorami programów MBA prowadzonych w Polsce. Naszym celem jest rzetelne i aktualne informowanie kandydatów na studia MBA. Zależy nam na bezbłędnych informacjach, dlatego weryfikowaliśmy dane o programach poprzez badanie ankietowe, mówi Jakub Leszczyński, założyciel MBA Portalu.

MBA Portal w swojej bazie danych prezentuje informacje o ponad 50 programach MBA. Dla każdego programu są przedstawione podstawowe dane takie jak: uczelnia partnerska, liczba godzin, języki wykładowe, długość trwania programu czy też posiadane przez program akredytacje. Część z programów posiada również prezentacje rozszerzone umożliwiające szersze poznanie uczelni oraz samego programu, są one oznaczone litera "P".

Na podstawie tych danych powstaje badanie rynku MBA umożliwia porównywanie kosztów ponad 50 programów MBA, nawet tych, które są w walutach obcych, dodaje Jakub Leszczyński.

Dzięki automatycznemu przeliczeniu kosztów według kursu średniego NBP użytkownicy mogą porównać ceny programów i odnieść je do średnich kosztów MBA w Polsce, w danym mieście lub wobec danego typu programu (np. studia MBA, czy Executive MBA).

Od dwóch lat redakcja MBA Portal wydaje newsletter o studiach MBA - MBAtrendy. Co miesiąc zarejestrowani w MBAtrendy i MBA Portal internauci dowiadują się o nowościach, aktualnych wydarzeniach na rynku studiów MBA w Polsce oraz mogą przeczytać najnowszy artykuł lub wywiad. Na bieżąco są informowani o tym, co aktualnie dzieje się w Polsce ze studiami MBA, oszczędzając przy tym swój czas na przeglądanie stron internetowych wszystkich programów MBA w Polsce.

Wiosną 2011 roku MBA Portal świętuje swoje 4 lata. W ramach urodzinowych prezentów planowane jest wprowadzanie nowych funkcjonalności dla użytkowników portalu.

 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl