TARGI PRACY MBA Career Fair 2008

SAAMBAStowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (SAAMBA) serdecznie zaprasza na Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008.

MBA Career Fair stanowi jedyne forum wymiany doświadczeń i dyskusji międzypokoleniowej najbardziej prestiżowych programów MBA. Od lat misją Targów jest budowanie wartości edukacji MBA wśród pracodawców i osób zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Wiedza na ten temat jest szczególnie w Polsce słabo rozpowszechniona. Jesteśmy przekonani, że szczególnie teraz, kiedy z Polski odpływa coraz więcej młodych talentów uświadomienie ludziom, że również w naszym kraju mają wiele interesujących możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery jest niezwykle istotną kwestią.

Podczas trwania imprezy odbędą się m.in. Warsztaty:

12:15 - 14:00 ING Bank Śląski "Gdzie potencjał łączy się z pasją - czyli Program Rozwoju Kadr Menedżerskich w Grupie ING"
14:30 - 15:00 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości "Środki unijne dla młodych ludzi"
15:15 - 17:00 Case Study firmy Accenture

Wśród wystawców znajdą się: Accenture, Acxiom, A.T. Kearney, Citi Handlowy, Deloitte, Ernst&Young, IMI plc, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins, KPMG, Michelin, Nespresso, PricewaterhouseCoopers oraz Siemens.

Kto odwiedza MBA Career Fair?
Targi Pracy MBA Career Fair są imprezą otwartą, organizowaną z myślą o młodych ambitnych ludziach, którzy są zainteresowani ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji i poszukują nowych wyzwań. Biorą w nich udział zarówno studenci jak i absolwenci najlepszych warszawskich uczelni, którzy poszukują interesujących ofert praktyk i staży oraz ciekawych ofert zatrudnienia w dużych firmach.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach MBA Career Fair?
Odwiedzający mają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w dużych korporacjach, poznania wymagań stawianych kandydatom oraz przebiegu procesu rekrutacyjnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że do wielu z uczestniczących w naszych Targach firm trudno dotrzeć czy nawet wysłać CV.

Harmonogram MBA Career Fair 2008:

12:00 - 12:30: Uroczyste otwarcie MBA Career Fair 2008
12:15 - 14:00: Prezentacja firmy ING Bank Śląski "Gdzie potencjał łączy się z pasją - czyli Program Rozwoju Kadr Menedżerskich w Grupie ING" (sala 206)
13:00 - 13:30: Prezentacja firmy Deloitte
14:00 - 14:30: Prezentacja GazetaPraca.pl
14:30 - 15:00: Prezentacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości "Środki unijne dla młodych ludzi" (sala 206)
15:00 - 15:30: Prezentacja firmy IMI plc
15:15 - 17:00: Case Study firmy Accenture (sala 206)
15:45 - 16:15: Prezentacja firmy Jeronimo Martins
16:45 - 17:15: Prezentacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości "Prowadzenie firmy w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości"
17:30 - 18:00: Wręczenie Nagrody Najlepszego Wystawcy MBA Career Fair 2008
18:00: Oficjalne zamknięcie Targów

Zainteresowanych uczestnictwem w Warsztatach prosimy o kontakt mailowy (paulina.sliwinska@saamba.org.pl).

Więcej informacji w serwisie http://www.saamba.org.pl/ w zakładce Targi Pracy.
Serdecznie zapraszamy!
 


Komentarze

Irena Koss 03 kwietnia 2008 / Odpisz

Brzmi interesujaco i na pewno postaram sie uczestniczyc, ale ostatnio moja uwage przykuly studia MBA w Anglii. Nie wiem czy zdecydowac sie na program w Polsce czy w UK (Stany raczej poza zasiegiem, wizy itd.), moze napiszecie jakies ciekawe zestawienie, jakie sa korzysci studiow w PL a za granica? Ja osobiscie bylam na targach w Londynie w lutym i znalazlam duzo informacji o business schools w UK, polecam QS World MBA Tour http://www.topmba.com/mba_fairs/


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl