TARGI PRACY

SAAMBA LogoStowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (SAAMBA) serdecznie zaprasza na Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008. Ta jedyna w swoim rodzaju impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród renomowanych wystawców i przyciąga rzesze odwiedzających. W targach uczestniczą liderzy rynkowi - firmy innowacyjne zainteresowane spotkaniem i rekrutacją największych talentów spośród studentów i absolwentów czołowych uczelni warszawskich oraz programów MBA.

"MBA Career Fair 2008" odbędzie się 17 marca 2008 r. w godz. 12.00-18.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Mała Aula) przy Pl.Politechniki 1.

W ubiegłym roku Targi Pracy MBA gościły 14 renomowanych wystawców: Accenture, A.T. Kearney, Alstom Power, Capgemini, Polpharma, KPMG, Deloitte, Dom Development, PricewaterhouseCoopers, Michelin, RolandBerger, Reckitt Benckiser, Ernst&Young, PKO BP.

Kto odwiedza MBA Career Fair?
Targi Pracy MBA Career Fair są imprezą otwartą, organizowaną z myślą o młodych ambitnych ludziach, którzy są zainteresowani ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji i poszukują nowych wyzwań. Biorą w nich udział zarówno studenci jak i absolwenci najlepszych warszawskich uczelni, którzy poszukują interesujących ofert praktyk i staży oraz ciekawych ofert zatrudnienia w dużych firmach.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach MBA Career Fair?
Odwiedzający mają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w dużych korporacjach, poznania wymagań stawianych kandydatom oraz przebiegu procesu rekrutacyjnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że do wielu z uczestniczących w naszych Targach firm trudno dotrzeć czy nawet wysłać CV.

Misja MBA Career Fair 2008
MBA Career Fair stanowi jedyne forum wymiany doświadczeń i dyskusji międzypokoleniowej najbardziej prestiżowych programów MBA. Od lat misją Targów jest budowanie wartości edukacji MBA wśród pracodawców i osób zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Wiedza na ten temat jest szczególnie w Polsce słabo rozpowszechniona. Jesteśmy przekonani, że szczególnie teraz, kiedy z Polski odpływa coraz więcej młodych talentów uświadomienie ludziom, że również w naszym kraju mają wiele interesujących możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery jest niezwykle istotną kwestią.

Więcej informacji w serwisie www.saamba.org.pl w zakładce Targi Pracy.

Serdecznie zapraszamy!


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl