IX Kongres MBA 17-19.05.2013 Kraków

Kongres to jedyna i największa w Polsce inicjatywa integrująca środowisko MBA. Do udziału w IX Kongresie MBA zapraszamy znakomitych gości z kraju i zagranicy.

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu MBA odbywać się będzie pod hasłem „Wyścig po Talenty". Jego tematyka skupi się m.in na sukcesie firm wynikającym z maksymalnego wykorzystania potencjału drzemiącego w utalentowanych managerach i pracownikach. Jest to kluczowy czynnik sukcesu zwłaszcza w okresie silnej pozycji Polski jako miejsca outsourcingu dla wielu globalnych korporacji, outsourcingu który coraz częściej obejmuje badania, rozwój i innowacje.

Program merytoryczny kongresu będzie obejmował prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu, a jego głównymi elementami będą cztery panele dyskusyjne:

  • Panel Świat - Kraje arabskie - biznes na najwyższym poziomie
  • Panel Polska - Dokąd zaprowadzi nasz kraj outsourcing ?
  • Panel Zarządzanie - Wyścig po talenty...
  • Panel Innowacje - Innowacje w procesach
Dodatkowo, uczestnicy jak co roku wezmą udział w Study Visit, warsztatach kultury, języka i etykiety biznesowej oraz otrzymają niepowtarzalną możliwość poszerzenia swoich kontaktów biznesowych. Całość uzupełni program towarzyszący, na który składać się będą wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną, nieformalny wieczór MBA oraz rodzinna impreza golfowa połączona z turniejem golfa.
 
więcej informacji na: www.kongresmba.pl

Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl