IV Ogólnopolski Kongres MBA - Relacja

IV Ogólnopolski Kongres MBA pt. "Efektywne zarządzanie w dobie globalizacji" już za nami. W tym roku, przedsięwzięcie, które odbyło się w dniach 6-8 czerwca, zgromadziło 130 osób. Gościliśmy słuchaczy i absolwentów programów MBA z całej Polski, kadrę zarządzającą i dydaktyków programów MBA, partnerów z uczelni zagranicznych (Stockholm University Business School, St Gallen Business School) oraz przedstawicieli biznesu i samorządu.

W imieniu własnym oraz całej grupy zajmującej się organizacją IV Kongresu MBA, pragniemy serdecznie podziękować za udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Mamy nadzieję, iż prezentacje zaproszonych gości okazały się interesujące, a mniej formalne wydarzenia kongresowe pozwoliły na lepszą integrację i networking. Duże zainteresowanie kongresem oraz liczne pozytywne opinie, które otrzymaliśmy wskazują na potrzebę i chęć dalszego kształcenia się menedżerów MBA, spotykania z ludźmi biznesu, poznawania dobrych praktyk. Chcemy, by coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA, a rozpoczęte relacje biznesowe i koleżeńskie przyczyniały się do tworzenia efektywnej platformy współpracy.

Zapraszamy Państwa do dzielenia się pomysłami i uwagami, które pomogą w udoskonaleniu formuły kongresowej. Prosimy o przesyłanie uwag, komentarzy, sugestii związanych z tegoroczną edycją, jak i przyszłymi działaniami.

 

Na bieżąco aktualizowana jest strona internetowa Kongresu: www.KongresMBA.pl, na której znajduje się fotorelacja z kongresu, artykuły medialne, program kongresu.

 


Jeszcze raz dziękując za uczestnictwo w IV Kongresie MBA, serdecznie zapraszamy na kolejne przedsięwzięcia organizowane przez Krakowska Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

dr Piotr Buła
Dyrektor
Krakowska Szkoła Biznesu
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Magdalena Petryniak
Koordynator IV Kongresu MBA
Społeczna Agencja PR


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl