IV Ogólnopolski Kongres MBA

"Efektywne zarządzanie w dobie globalizacji"

Po raz czwarty, z inicjatywy Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w dniach 6-8 czerwca 2008, odbędzie się Ogólnopolski Kongres MBA. Spotkanie realizowane pod hasłem "Efektywne zarządzanie w dobie globalizacji", zgromadzi managerów MBA z trzech kontynentów.

Kongres MBA jest już tradycyjnym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń środowiska MBA z całej Polski. Podczas IV edycji, podobnie jak we wcześniejszych, wystąpią wysokiej klasy specjaliści, naukowcy z uczelni MBA i przedstawiciele biznesu. Tematem przewodnim będzie globalizacja.

Formuła tegorocznej edycji Kongresu pozwala na porównanie warunków kulturowych i geopolitycznych prowadzenia biznesu w różnych krajach. W panelu azjatyckim, przedstawimy sukces Indii. Wystąpią Prof. Reshmi Mitra z Indian Business School w Jamshedpur oraz Vijay Kumar Bhatnagar, Dyrektor Generalny na Europę Wschodnią ArcelorMittal. Amerykański punkt widzenia zaprezentują przedstawiciele wiodącej szkoły biznesu Suffolk University w Bostonie. Niezwykle ciekawie zapowiada się również panel europejski, z rozpiętością doświadczeń biznesowych od Francji po Ukrainę i Mołdawię. Jak tytuł MBA może wpłynąć na rozwój kariery zawodowej? Jak skutecznie zarządzać komunikacją w globalnych korporacjach? Na te pytania z pewnością odpowie Pani Iwona Sarachman, Dyrektor ds. Komunikacji i Kontaktów Zewnętrznych Coca-Cola Poland Services Sp.z.o.o, absolwentka I edycji studiów MBA Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i University of Teesside w Wielkiej Brytanii. Będziemy ją gościć w specjalnym panelu "Sylwetka managera"

Kongres MBA to przede wszystkim networking. Po raz kolejny podczas Kongresu zostanie zorganizowany Biznes Mixer, który pozwoli na poznanie managerów z różnych programów MBA. Grzegorz Turniak, prezes BNI Polska, ekspert networingu zdradzi, jak efektywnie nawiązywać relacje biznesowe, by przerodziły się w konkretne kontrakty.

W programie tegorocznego Kongresu przewidziano również warsztaty biznesowe, prowadzone przez polskich i zagranicznych trenerów. Dowiemy się między innymi jak prowadzić biznes z partnerami chińskimi (Doing business with Chinese in a globalized world, prof. Tony Fang), jak skutecznie zarządzać poprzez konflikt czy zarządzać zmianą (trenerzy firmy Brainstorm).

Wśród licznych wydarzeń Kongresu znajdzie się również turniej golf'a rozgrywany na Polu Golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, k. Krakowa. Zarówno profesjonaliści jak i amatorzy golfa będą mogli się zmierzyć w konkurencji "hole in one" i wygrać atrakcyjny wyjazd na Kubę.

Więcej informacji o Kongresie oraz zgłoszenia na stronie www.kongresMBA.pl
Zgłoszenia wyłącznie do 10 maja 2008r.

Informacji udziela Biuro Kongresu MBA
Krakowska Szkoła Biznesu
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
e-mail: kongres@ae.krakow.pl
tel. +48 (0) 12 293 5516

 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl