Człowiek nie jest sam - Aukcja charytatywna IV Kongresu MBA

W dniu 6 czerwca br. odbyła się Aukcja Charytatywna zorganizowana przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (KSB UEK). Aukcja była elementem Ogólnopolskiego Kongresu MBA, który po raz czwarty zgromadził w Krakowie managerów MBA z całej Polski. Zebrane podczas aukcji środki w kwocie pięć tysięcy siedemset siedemdziesiąt złotych zostaną przeznaczone na pomoc "brzeskim pięcioraczkom".

Ogólnopolski Kongres MBA to cykliczne przedsięwzięcie, które ma na celu integrację i rozwój środowiska MBA w Polsce. Formuła Kongresu przewiduje zarówno prezentacje wybitnych specjalistów biznesu, jak i działania sprzyjające budowaniu sieci kontaktów (networking). Tradycją Kongresu jest również Aukcja Charytatywna "Człowiek nie jest sam".

"Dzielimy się nie tylko doświadczeniem i wiedzą, ale również osiągniętym sukcesem. Ta aukcja jest dowodem naszego zaangażowania - nie pozostajemy obojętni wobec potrzeb i cierpienia innych ludzi" – mówi Dyrektor KSB UEK, dr Piotr Buła.

Podczas tegorocznej edycji aukcji charytatywnej licytowano dzieła znanych artystów: grafikę Andrzeja Pągowskiego, album Andrzeja Mleczko i Henryka Sawki, obraz Janusza Wrzesińskiego. Wystawiono również  prace młodych artystów: fotografie Sebastiana Matyniaka, szkice Pawła Kupczaka, obraz Michała Zawady czy  grafiki Zuzanny Serwatki i Darii Zuber. Niestandardowym eksponatem licytacji była deska kiteboradingowa przekazana przez firmę Nobile, która osiągnęła najwyższą cenę 1200 złotych. Profesjonalne prowadzenie aukcji przez Roberta Sołka, absolwenta Programu MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu i dyrektora oddziałów RUCH SA oraz zaangażowanie uczestników aukcji pozwoliły zebrać kwotę 5770 złotych. Będzie ona przekazana poprzez Fundację Anny Dymnej "brzeskim" pięcioraczkom. Dzieci mają już 15 miesięcy. Z powodu wcześniactwa i jego skutków wymagają stałej, intensywnej rehabilitacji i specjalnej opieki medycznej. Przeszły szereg poważnych operacji, maja ogromne problemy z oddychaniem i wzrokiem, ich prawidłowy rozwój jest nadal niewiadomy. Koszty opieki i rehabilitacji znacznie przekraczają możliwości rodziców. "Mamy nadzieję, że zebrana kwota pomoże sfinansować przynajmniej część kosztów" liczą organizatorzy.

Kolejna - V edycja Kongresu MBA odbędzie się w maju 2009 roku. Podczas jej na pewno nie zabraknie Aukcji Charytatywnej. Więcej informacji nt. Kongresu można znaleźć na www.kongresMBA.pl

 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl