Nowy program Executive MBA w Sporcie

Nowy program Executive MBA w Sporcie

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku tworzą nowy, profilowany program Executive MBA w Sporcie. 

Dzięki współpracy GFKM i gdańskiej AWFiS powstanie nowy, wyjątkowy program Executive MBA w Sporcie odpowiadający na potrzeby liderów i liderek świata sportu. To doskonała propozycja dla menedżerów i menedżerek pracujących na co dzień w klubach sportowych, firmach i instytucjach organizujących wydarzenia sportowe albo zarządzających zespołami, ośrodkami i obiektami sportowymi. 

Profilowany program Executive MBA da uczestnikom nie tylko możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia nowych kompetencji z szeroko pojętego obszaru zarządzania. Pomoże również lepiej zrozumieć sportowy biznes, analizować i planować kierunki rozwoju klubów, ośrodków czy firm związanych ze sportem oraz wdrażać konkretne działania odpowiadające potrzebom organizacji. 

Połączenie sił GFKM i AWFiS pozwoli na stworzenie programu MBA, który odpowie na realne wyzwania kadry menedżerskiej, wzbogaci uczestników o solidną dawkę praktycznej wiedzy, konkretnych rozwiązań oraz umiejętności i kompetencji do zarządzania w sporcie. Unikatowe doświadczenia dydaktyczne GFKM i AWFiS pozwolą na stworzenie nowej jakości w kontekście kształcenia kadry menedżerskiej w tej wyjątkowej dziedzinie – mówi Jolanta Szydłowska, Prezeska Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

–  Jesteśmy dumni, że jako pierwsza uczelnia sportowa w Polsce otwieramy prestiżowe studia MBA. Mam nadzieję, że ta współpraca rozwinie kształcenie kadry menadżerskiej na najwyższym poziomie – dodaje prof. dr hab. Paweł Cięszczyk, Rektor AWFiS w Gdańsku.

Pierwszy nabór planowany jest jesienią 2023.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl