XII edycji Forum Praktyki Gospodarczej

11 października2012 w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie odbył się cykl nieodpłatnych wykładów i zajęć pokazowych w ramach XII edycji Forum Praktyki Gospodarczej.

Tegoroczna tematyka pt.: „Zbuduj swoją markę osobistą" kierowana była do śląskich przedsiębiorców, osób zainteresowanych życiem gospodarczym, studentów i absolwentów, osób czynnych zawodowo, chcących poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności - mówi Patrycja Paczyńska - Pełnomocnik Rektora ds. PR.

FPG podzielony był na trzy części. W pierwszej gościł znany i ceniony ekonomista oraz przedsiębiorca Wojciech Kruk. Jego wykład pt. "Praca w korporacji czy budowa własnej firmy?" dotyczył m.in. zarządzania procesowego oraz struktury hierarchicznej w małych i średnich przedsiębiorstwach.

XII FPG

Następnie odbył się wykład doradcy medialnego, specjalista ds. wizerunku i konsultanta w zakresie prowadzenia negocjacji Pana Piotra Tymochowicza. Wykład pt. "Magia i przekleństwo wizerunku". Prezentacja zainspirowała odbiorców do rozważań nad istotą konterfektu w otoczeniu. Referent deliberował przede wszystkim o samoprezentacji manipulacyjnej. Uzewnętrznianiu człowieka w sposób prowadzący do uzyskania oczekiwanego efektu, stworzenie u drugiego człowieka pożądanego obrazu.

Na zakończenie przygotowano trzy bardzo interesujące warsztaty z obszaru: „Coachingu inteligencji emocjonalnej menedżera" oraz „Wystąpień publicznych - eksplozja kontrolowana" oraz „Ścieżki własnego rozwoju".

Każdy z uczestników otrzymał imienne certyfikaty. W wydarzeniu udział wzięło ponad 230 osób! Byli to dyrektorzy firm, menedżerowie oraz właściciele firm z woj. śląskiego.

Decyzja o podjęciu Studiów Podyplomowych to często przełomowy moment w karierze zawodowej. Program Forum Praktyki Gospodarczej pozwolił poszerzyć wiedzę i umiejętności oraz zbudować niezbędne w biznesie sieci znajomości.

Serdecznie dziękujemy za przybycie!


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl