MBA Student of the Year Award 2010

Student Polish Open University (POU) został wytypowany do finału MBA Student of the Year Award 2010 organizowanego przez Association of MBA's.

Każda ze 161 akredytowanych uczelni (z 72 krajów na świecie) należących do Association of MBA's, do konkursu mogła zgłosić tylko jednego kandydata.

Student MBA POU - Michał Wronka, Product Manager Bayer HealthCare Sp. z o.o., zakwalifikował się do ścisłego finału Student of the Year Award 2010 - konkursu organizowanego przez Association of MBA's, jedną z najbardziej renomowanych instytucji nadających akredytację  w ramach programów MBA na całym świecie.

Interview, podczas którego wybranych zostanie czterech kandydatów do nagrody głównej MBA Student of the Year Award 2010, odbędzie się 18 i 19 maja w siedzibie Association of MBA's w Londynie. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 4 listopada 2010 na Association of MBAs' Gala Dinner.

Dwunastu spośród kandydatów biorących udział w konkursie jest zapraszanych przez Association of MBA's na Interview w Londynie. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę w wysokości 1000 funtów (dla każdego z finalistów po 500 funtów) oraz możliwość uczestnictwa w Association's International Management Board. Na temat zwycięzcy ukaże się również między innymi materiał w The Independent. Wszyscy finaliści otrzymują ponadto możliwość darmowego członkostwa w Stowarzyszeniu Association of MBA's zrzeszającym ponad 9 000 studentów i absolwentów z całego świata.

MBA Student of the Year Award organizowany przez Association of MBA's, to prestiżowy konkurs, w którym wyróżnienie otrzymują kandydaci typowani przez uczelnie o największych osiągnięciach na Rynku MBA na całym świecie, akredytowane przez Association of MBA's.

Association of MBA's jest instytucją zrzeszającą 161 najlepszych uczelni biznesowych
na świecie, kształcących w zakresie studiów MBA. Akredytacja Association of MBA's jest potwierdzeniem najwyższej jakości i profesjonalizmu, uznawanym powszechnie przez instytucje prowadzące programy MBA.

Patronem konkursu MBA Student of the Year Award jest The Independent.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl