IV KRAKOWSKIE FORUM WYNAGRODZEŃ Wynagrodzenia w czasach kryzysu gospodarczego

Zapraszamy do udziału w IV KRAKOWSKIM FORUM WYNAGRODZEŃ, które odbędzie się w dniach 21 – 22 maja 2009 roku. Organizatorem jest Sedlak & Sedlak a partnerem merytorycznym jest Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Profesora Aleksego Pocztowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


Przewodnią myślą konferencji będzie wynagradzanie w czasach kryzysu gospodarczego. Wybitni przedstawiciele świata Compensation and Benefits podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem w zakresie budowania skutecznych systemów wynagradzania. Swoje rozwiązania płacowe zaprezentują przedstawiciele takich firm jak:Coca Cola, Grupa Żywiec, Ball Packaging Europe. Osobna sesja poświęcona zostanie wartościowaniu stanowisk pracy. Wystąpią w niej konsultanci firm Hay Group oraz Hewitt Associates. Wiele uwagi poświęcone będzie premiowaniu oraz doskonaleniu systemów wynagradzania. O  swoich doświadczeniach w tym obszarze opowiedzą Państwu managerowie z Kompanii Piwowarskiej, PricewaterhouseCoopers, Grupy LOTOS.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem IV Krakowskiego Forum Wynagrodzeń .

Aby zgłosić się na konferencję prosimy wypełnić formularz i przesłać go mailem na adres: konferencja@sedlak.pl lub faksem na numer: 012 625 59 20.
 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl