Dofinansowanie studiów MBA w Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2022 roku.

Dofinansowanie studiów MBA w Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2022 roku.

Podobnie jak w ubiegłych latach również w 2022 będzie można uzyskać dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego z KFS. Pierwsze nabory wniosków ruszają z początkiem lutego.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), został utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Celem Funduszu jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki. Inwestycja w potencjał kadrowy powinna poprawić zarówno pozycję firm jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy.

Kto może skorzystać ze środków KFS? ...

Artykuł dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników z aktywnym dostępem PREMIUM

Prosimy się zalogować, aby przeczytać cały artykuł


Komentarze

MBA - Uczelnia Nauk Społecznych 24 lutego 2022 / Odpisz

W naszym przypadku KFS sprawdza się, świetnie. Dzieje się tak głównie z uwagi na to, że posiadamy własnych konsultantów. Organizacje często nie są w stanie samodzielnie wypełnić w sposób prawidłowy wniosku. Jeśli w UP jest mało środków to niestety przy ocenie wniosku na jego odrzucenie może mieć wpływ najdrobniejsza niezgodność. My wiemy na co zwracać uwagę, polecamy tą formę finansowania studiów MBA


Jakub Leszczyński

Jakub Leszczyński

Redaktor MBA Portal

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl