}

{...}
brak aktualności...


Aktualności programów MBA

Aktualności programów MBA są wyświetlane przez okres 30 dni o daty publikacji


Archiwum aktualności

 • Access MBA event w Warszawie, 21 listopada 2023

  Chcesz podnieść poziom swojej kariery i stylu życia? Znamy na to sposób. Studia MBA to najbardziej zrównoważona droga rozwoju kariery i prawdziwie transformacyjne doświadczenie. Access MBA prowadzi profesjonalistów biznesowych takich jak Ty od 20 lat. Skorzystaj z porad ekspertów podczas swojej podróży MBA. Wybierzemy najlepsze opcje MBA. Poprowadzimy Cię na indywidualne spotkania z przedstawicielami szkół biznesu. Wskażemy Ci drogę do przyjęcia na studia MBA.

  czytaj więcej...

 • XXI konferencja Kurs na HR – Nowa Epoka HR: uwolnij niewykorzystany potencjał!

  Różnorodność rynku pracy, cudzoziemcy, generacje, kobiety, osoby z ukrytą niepełnosprawnością, sztuczna inteligencja, analityka w HR, jak odkryć i uwolnić ich potencjał? To pytanie, na które odpowiedź poznamy już 19 października br. w trakcie kolejnej – XXI edycji bezpłatnej konferencji Kurs na HR.

  czytaj więcej...

 • QS Connect MBA odwiedzi Warszawę - 5.10.2023

  Firma QS, znana z QS World University Rankings i TopMBA.com, organizuje swoje pierwsze wydarzenie QS Connect MBA w Warszawie. Zapoznaj się z ofertą programów MBA i porozmawiaj z reprezentantami szkół biznesu o swoich planach. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 października 2023 w godz. 18:00-21:00 w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie

  czytaj więcej...

 • Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA na UŁ

  W imieniu organizatora Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA na Wydziale Zarządzania UŁ zapraszamy do udział w Open House. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 14.09.2023 o godz. 17:00 i będzie wspaniałą okazją by uzyskania szczegółowe informacje dotyczących programu studiów MBA i nie tylko. Patronem wydarzenia jest MBA Portal.

  czytaj więcej...

Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl