Komentarze

Piotr Czapliński 15 lutego 2024 / Odpisz

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA realizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego jest godny serdecznego polecenia każdej osobie, która brała pod uwagę rozpoczęcie swojej przygody z tego rodzaju studiami.
Pozwala on na znakomite uporządkowanie dotychczasowej wiedzy, często zdobywanej w praktyce biznesowej oraz jej znakomite rozszerzenie i pogłębienie. Na szczególne uznanie zasługuje znakomite ustanowienie relacji zagadnień teoretycznych wobec praktycznych oraz relacji treningu umiejętności miękkich wobec twardych. Cechą wyróżniającą jest również otwartość i pewna dążność do dyskusji i syntezy, gdzie autorytet nie płynie ex cathedra z samego Uniwersytetu, a z doświadczenia, wiedzy i praktyki.
Dodatkowym wyróżnikiem jest prężnie działająca społeczność.


Szymon Jabłoński 11 maja 2018 / Odpisz

Serdecznie polecam studia MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - PAM Center. Jestem aktualnie w połowie , a dość aby móc z przekonaniem rekomendować to miejsce jako wielką wartość naukową a także kulturową.
To jest świetna przygoda , warta każdej ceny . Dobór kadry wykładowców, tematyki , kolejności wykładów , jest dobrze przygotowany. Praca w gronie pozostałych członków kursu jest równie wartościująca.
To nie są studia dla wszystkich, to prawda ,nie mniej jednak jeśli spełniasz stawiane kryteria przyjęcia to nie zastanawiaj się , będzie to najlepsza inwestycja jaką mogłeś zrobić. Nigdy nie będziesz żałował .... , sorry , będziesz - kiedy zdobędziesz Dyplom MBA PAM Center będziesz żałował że to już się skończyło.
pozdrawiam
Szymon Jabłoński


Jacek Mrozik, Ph. D. 15 listopada 2017 / Odpisz

The co-operation with as prestigious institution as University of Lodz constitutes a strategic direction for Minot State University and will be further developed over time. In addition to courses currently offered we are planning to develop student and faculty exchange programs and start co-operation in area of research projects.

Jacek Mrozik, Ph. D.
Dean, College of Business
Minot State UniversityWyślij komentarz

Dodaj swój komentarz


Program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA
Polsko-Amerykański Program Studiów MBA


Oceń program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA3,5668 głosów

Statystyki

Czesne 38500 PLN
Wiek programu 28 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
;