Opis programu

Studia MBA IT to unikatowy program edukacyjny w skali całego kraju. Nowoczesna tematyka i forma zajęć są odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się sektor IT oraz technologiczny. Studia kształcą w zakresie strategicznego zarządzania organizacją IT, budowania przewagi w oparciu o innowacje technologiczne, transformacji cyfrowej, wdrażania strategicznego Lean i Agile, budowania wizerunku pracodawcy IT, nowoczesnej ekonomii i finansów, zarządzania produktem, budowania i kierowania zespołami, psychologii przywództwa, oraz umiejętności menedżerskich.

Program MBA IT opiera się na trzech kluczowych filarach:

  1. rzetelnej wiedzy, badaniach i teoriach, które zapewniają badacze i naukowcy z wiodących ośrodków akademickich w Polsce i zagranicą (UEK, MIT, AGH, UJ, University of Maryland, Koźmiński)

  2. doświadczeniu i najlepszych praktykach liderów i specjalistów z topowych organizacji IT i Tech (m.in.Amazon, Spotify, Hitachi, Ocado Technology, Aptiv)

  3. warsztacie umiejętności i tworzenia narzędziktóry gwarantują najlepsi konsultanci i eksperci w branży (m.in. Klus Leopold, Paweł Tkaczyk, Jacek Kotarbiński, Piotr Sedlak)


Szczegółowy opis programu tutaj


Branża IT oraz nowych technologii mierzy się z dynamicznym rozwojem, deficytem talentów, wysoką rotacją pracowników i koniecznością szybkiego reagowania na zmiany. Sektor IT, jak nigdy dotąd i jak żadna inna branża nie miał tak wielu możliwości w obszarze wdrażania i rozwijania nowoczesnego, progresywnego i demokratycznego zarządzania. I jak nigdy dotąd nie musiał tak szybko reagować na wysokie wymagania rynku, który jest “rynkiem pracownika”. Organizacje IT i działy technologiczne firm stoją przed wyzwaniem pozyskania talentów, utrzymania motywacji i zaangażowania pracowników, dbania o ich rozwój i podnoszenia retencji. 

Równocześnie, sektor IT opiera się na pracownikach wiedzy i pracy twórczej - stwarza to przestrzeń do tworzenia wyjątkowych miejsc pracy, w których wyjątkowe projekty i produkty, wytwarzane w efektywny i odpowiadając zapotrzebowaniom rynku sposób, są realizowane w poczuciu, że praca ma sens i znaczenie. Aby mogły powstać miejsca pracy, w których pracownicy czują się dobrze, są zaangażowani, zmotywowani i mogą zachować work-life balance, kluczową rolę odgrywają liderzy i top menedżerowie. 

 

Kierunek MBA IT dedykujemy liderom i liderkom, którzy rozwijają swoją ścieżkę kariery w świadomy i odpowiedzialny sposób, posiadają naturalne cechy przywódcze, mają wpływ na strategię i cele biznesowe organizacji. Chcą rozwijać firmę w oparciu o kulturę szacunku, otwartości, transparentności, zaufania, wartości różnorodności, empowermentu, nadawania znaczenia pracy, uważności i kreatywności. 

Przygotowujemy liderów gotowych do wdrożenia zmiany i transformacji cyfrowej. Menedżerów i dyrektorów potrafiących nadawać sens i znaczenie pracy, efektywnie osiągać założenia i cele korporacyjne, budować zaangażowanie wokół produktu, intencjonalnie wspierać i rozwijać talenty oraz przewodzić organizacjom odpowiedzialnym społecznie.

 

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o progamie MBA IT KSB UEK

 

 

Program MBA

MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie00 głosów

Statystyki

Czesne 53350 PLN
Wiek programu 1 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz