Komentarze

Paweł Kawecki 07 sierpnia 2022 / Odpisz

Kiedy zastanawiałem się nad wyborem programu MBA, zapytałem jednego z wykładowców prowadzących zajęcia z programu MBA na co najmniej 2 uczelniach:
Który program wybrać ?
Odpowiedział :
Jeśli zależy ci tylko na dyplomie wybierz X, jedli chcesz się też czegoś nauczyć, to wybierz EMBA na UE Wrocław .
Tak zrobiłem. Po 2 latach intensywnych studiów z wieloma wspaniałymi wykładowcami i w doborowym towarzystwie mogę gorąco polecić ten program każdemu kto chce „rozciągnąć” swoj umysł, nabyć nowych umiejętności i cieszyć się nowymi znajomościami ( bonusem jest w tym przypadku dyplom magistra - jako niespełna 50- latek mogłem się również cieszyć zniżkami na komunikacje miejska i zniżką studencką w lokalach gastronomicznych ??)


Paweł Kawecki 07 sierpnia 2022 / Odpisz

Od jednego z wykładowców programów MBA prowadzącego zajęcia na co najmniej dwóch uczelniach na pytanie:
Którą uczelnię wybrać ?
usłyszałem, że jeśli zależy mi na dyplomie może być X, jeśli chce się czegoś nauczyć to właśnie EMBA na UE Wrocław jest dla mnie. 2 lata intensywnych zajęć ze świetną kadrą i w doborowym towarzystwie nie tylko mile wspominam, ale również „rozciągnęło” moje myślenie i wzbogaciło moje doświadczenie. Krótko mówiąc : Gorąco polecam


Damian Gołębiewski 05 sierpnia 2022 / Odpisz

Wybór tego programu nie był przypadkowy. Po wielu latach prowadzenia własnej działalności i pracy w środowisku menedżerskim, zdecydowałem się na Program Executive MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie mogłem jednocześnie rozwinąć swoje kompetencje menedżerskie oraz uzyskać tytuł magistra. Oba cele zostały zrealizowane. Dziś uważam, że była to moja najlepsza decyzja rozwojowa, jaką podjąłem.
Serdecznie rekomenduję ten Program EMBA każdemu, kto ceni sobie najwyższą jakość i wyjątkową atmosferę.


Damian Gołębiewski 05 sierpnia 2022 / Odpisz

Wybór tego programu nie był przypadkowy. Po wielu latach prowadzenia własnej działalności i pracy w środowisku menedżerskim, zdecydowałem się na Program Executive MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie mogłem jednocześnie rozwinąć swoje kompetencje menedżerskie oraz uzyskać tytuł magistra. Oba cele zostały zrealizowane. Dziś uważam, że była to moja najlepsza decyzja rozwojowa, jaką podjąłem.Wyślij komentarz

Dodaj swój komentarz


Program MBA

Executive MBA - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Executive MBA - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


Oceń program MBA

Executive MBA - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu3,9342 głosów

Statystyki

Czesne 37000 PLN
Wiek programu 29 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

listopad 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
;