maj 2018
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wydarzenia w dniu: 18 maja 2018

 • Kongres to jedyna i największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Do udziału w XIV Kongresie MBA zapraszamy znakomitych gości, specjalistów w swoich dziedzinach, z kraju i zagranicy.

  Międzynarodowy Kongres MBA jest przykładem działań nastawionych z jednej strony na edukację oraz networking, z drugiej zaś na aktywne kształtowanie trendów i dobrych praktyk w biznesie.

  Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Lokalne zasoby biznesowe a globalna działalność firm”.

  Celem Kongresu MBA jest stworzenie aktywnej platformy współpracy pomiędzy naukowcami i praktykami biznesu. Prelegentami są zarówno wykładowcy akademiccy, jak i wysokiej klasy menedżerowie z wieloletnią praktyką biznesową. Połączenie obu tych środowisk zapewnia wspólne, pełne spojrzenie na omawiane zagadnienia i stanowi wartość dodaną programów MBA.

  Miejsce spotkania
  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Adres
  ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

  Więcej informacji na stronie internetowej: www.kongresmba.pl

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

 • W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

 • Udział w DNIU OTWARTYM jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i konieczna jest wcześniejsza rejestracja przez formularz poniżej.

  Rejestracja trwa do 8 maja 2018 r.

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

Media Społecznościowe

Historia Kalendarza MBA

O studiach MBA

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl