organizacja studiów

Program studiów MBA w PAM Center zaplanowany został z myślą o osobach aktywnych zawodowo, w sposób mający zapewnić studentom możliwość zachowania równowagi pomiędzy studiami a życiem zawodowym i prywatnym. Realizowany jest w formule modułowej – po zakończeniu jednego przedmiotu rozpoczyna się następny kurs. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowych zjazdów – w piątki (w godzinach 17.00-20.15), soboty (w godzinach 9.00-16.00) oraz niektóre niedziele (w godzinach 9.00-14.15).

 

 

W procesie dydaktycznym wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania informatyczne, np.: gry symulacyjne, dzięki którym studenci mają okazję analizować problemy i podejmować decyzje w warunkach zbliżonych do tych, z jakimi mieliby do czynienia w realnym świecie; profesjonalne terminale wideokonferencyjne oraz platforma do zdalnego nauczania (e-campus), wspierające komunikację i interakcję między studentami i wykładowcami.

Zajęcia są realizowane stacjonarnie oraz z użyciem narzędzi nauczania na odległość (wideokonferencje, zajęcia on-line z użyciem e-platform edukacyjnych).

Wszystkie zajęcia prowadzone są w salach PAM Center i Wydziału Zarządzania UŁ  mieszczących się w Łodzi, przy ul Matejki 22/26.

 

Program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA
Polsko-Amerykański Program Studiów MBA


Oceń program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA3,5653 głosów

Statystyki

Czesne 39500 PLN
Wiek programu 24 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Szymon Jabłoński 11 maja 2018

Serdecznie polecam studia MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - PAM Center. Jestem aktualnie w połowie , a dość aby móc z przekonaniem rekomendować to miejsce jako wielką wartość naukową a także kulturową.<br />To jest świetna przygoda , warta każdej ceny . Dobór kadry wykładowców, tematyki , kolejności wykładów , jest dobrze przygotowany. Praca w gronie pozostałych członków kursu jest równie wartościująca. <br />To nie są studia dla wszystkich, to prawda ,nie mniej jednak jeśli spełniasz stawiane kryteria przyjęcia to nie zastanawiaj się , będzie to najlepsza inwestycja jaką mogłeś zrobić. Nigdy nie będziesz żałował .... , sorry , będziesz - kiedy zdobędziesz Dyplom MBA PAM Center będziesz żałował że to już się skończyło.<br />pozdrawiam <br />Szymon Jabłoński

Jacek Mrozik, Ph. D. 15 listopada 2017

The co-operation with as prestigious institution as University of Lodz constitutes a strategic direction for Minot State University and will be further developed over time. In addition to courses currently offered we are planning to develop student and faculty exchange programs and start co-operation in area of research projects.<br /><br />Jacek Mrozik, Ph. D.<br />Dean, College of Business<br />Minot State University<br />


Napisz komentarz