opinie absolwentów

Zdecydowałam się na podjęcie studiów MBA w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji na własny rozwój. Dodatkowo chciałam rozwinąć swoje kompetencje w tych obszarach, którymi zawodowo nie zajmuję się na co dzień, ponieważ szerokie spojrzenie na biznes podnosi naszą wartość na rynku pracy. Wartością dodaną jest możliwość poznania ciekawych i doświadczonych menedżerów, ekspertów biznesu, którzy są kopalnią wiedzy i dobrych praktyk. Studia MBA wymagają od studentów dużo pracy i poświęcenia własnego czasu, ale przynoszą mnóstwo satysfakcji, otwierają na nowe doświadczenia i samych siebie.

Beata Morkowska-Krzciuk
Dyrektor HR
Hydro Extrusion Poland Sp. z o. o.
Studentka XXI edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Rozpocząłem studia MBA kierowany chęcią rozwoju osobistego i zawodowego. Doświadczenia z dotychczasowych zajęć upewniają mnie, że była to dobra decyzja. Przekazywana z nastawieniem na praktyczne zastosowanie wiedza pozwala rozwinąć kompetencje menadżerskie. Studia MBA poleciłbym tym, którzy nie boją się nowych wyzwań i wyjścia ze strefy komfortu.

Łukasz Wrzesiński
Project Manager
ABB Sp. z o.o.
Student XXI edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Pozytywną stroną studiów MBA jest fakt, że niezależnie od tego, na jakim etapie swojego rozwoju się znajdujesz, mogą one wnieść do Twojej pracy coś nowego. Mam za sobą już kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu, a z całą pewnością mogę zapewnić, że na zajęciach w PAM Center się nie nudzę. Rzadko kiedy mamy w swojej pracy możliwość zetknięcia się i zrozumienia specyfiki różnych działów, które łącznie tworzą dobrze funkcjonującą Organizację. Szeroki i dobrze dobrany Program studiów MBA pozwala zrozumieć nam od strony teoretycznej, a przede wszystkim również od strony praktycznej mechanizmy, które kierują dzisiejszym biznesem. Serdecznie polecam.

Aneta Cybulska
Dyrektor Operacyjny
Clear Edge Polska Sp. z o.o.
Studentka XXI edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Wszystkim  kandydatom na studia MBA sugeruję nie obawiać się wyzwań i stawiać im czoła. Zdawać sobie sprawę z poświęcenia jakie przed nimi, a jednocześnie być świadomym satysfakcji jaką studia MBA  przynoszą w trakcie. Dodatkowo warto pamiętać, że wymiana doświadczeń z pozostałymi uczestnikami studiów to jedna z kluczowych wartości tego programu.

Kamil Rabenda
Prezes Zarządu
Soligrano Sp. z o.o. Sp.k.
Student XX edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Studia MBA to studia dla praktyków, z których można odpowiednio skorzystać wówczas, gdy ma się możliwość odniesienia zdobywanej wiedzy do realnego biznesu i własnych doświadczeń. Ponadto w trakcie nauki zdobywa się nowe, cenne kontakty, które mogą być przydatne w życiu zawodowym. Sieć znajomości i powiązań w świecie biznesu jest bardzo istotna i niekiedy decyduje o sukcesie poszczególnych projektów. Studia MBA to także sposób na wsparcie własnego biznesu. Wraz z rozwojem firmy mogą pojawić się sytuacje, które będą wymagać coraz bardziej specjalistycznej wiedzy. To bardzo dobra możliwość, aby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą w danej dziedzinie, jak również czerpać je do swoich działań od innych menedżerów.

Marek Szataniak
Associate Director
MSD Polska Sp. z o.o.
Student XIX edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Bardzo dobry program i Kadra prowadząca. Ciekawe zajęcia, angażujące i inspirujące. Tematyka pozwala spojrzeć na biznes od każdej strony co było mi bardzo potrzebne. Wiedza prezentowana wraz z doświadczeniami prowadzących pozwala znaleźć wiele analogi do realnych problemów z życia każdej organizacji. Na studiach MBA, można się dowiedzieć jak wyglądają w innych organizacjach procesy zarządcze, porównać te doświadczenia z własnymi, dowiedzieć się nowych trendach i kierunkach rozwoju od prowadzących i uczestników.  Wskazówki:Jeżeli poważnie myślisz o swoim rozwoju, to MBA jest dla Ciebie wartościowym doświadczeniem.

Rafał Lisik
Dyrektor ds. Inwestycji, Koordynator Grupy Atlas
Atlas Sp. z o.o.
Student XIX edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Zanim podejmie się decyzję o rozpoczęciu studiów MBA, warto sprawdzić opinie uczestników poprzednich edycji. Jeśli nie zna się takich osób, z pewnością PAM Center pomoże w skontaktowaniu się z absolwentami. Dla mnie dużym znaczeniem w wyborze studiów na UŁ był również fakt, że była to 19 edycja programu, więc spodziewałem się (i się nie pomyliłem), że w trakcie wielu lat metody nauczania ewoluowały na korzyść i są na bieżąco  dostosowywane do aktualnej sytuacji biznesowej/rynkowej. 

Maciej Zdonek
Dyrektor operacyjny
Value Added Logistics Sp. z o.o.
Student XIX edycji studiów MBA w PAM Center

 

 

Studia EMBA oferowane przez PAM Center opierają się na profesjonalnym, praktycznym programie skierowanym do managerów wyższego i średniego szczebla. Absolwent kończący cały program, wychodzi wzbogacony o użyteczną wiedzę ze wszystkich obszarów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Aspekty od miękkiego HR, do twardych finansów, poprzez zagadnienia z dziedziny prawa czy logistyki umacniają i segregują wiedzę każdego managera, tym samym poszerzają horyzonty i postrzeganie biznesu.

dr Daniel Chudzik
Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu
Kilargo Sp. z o.o.
Absolwent XVI edycji studiów EMBA w PAM Center
Wykładowca Programu MBA w PAM Center

 

 

Studia MBA umożliwiły mi uporządkowanie posiadanej wiedzy, niezbędnej dla całościowego spojrzenia na funkcjonowanie firmy. Ogromną wartość miała dla mnie również możliwość wymiany doświadczeń oraz przedyskutowanie nurtujących mnie problemów z wykładowcami i kolegami z grupy.
Chciałbym zarekomendować wszystkim program MBA na Uniwersytecie Łódzkim. Szczególnie ważne było dla mnie to, że kadra wykładowców nie tylko była w stanie przekazać nam niezbędną wiedzę, ale również podzielić się z nami własnymi doświadczeniami biznesowymi. Również pracownicy PAM Center w trakcie całego programu wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Jakub Bogusz
Sales Manager
Sunrise Medical Poland Sp. z o.o.
Absolwent XV edycji studiów EMBA w PAM Center

 

 

Studia MBA polecam wszystkim tym, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy dotyczącej najważniejszych aspektów szeroko pojętego biznesu. Ich interdyscyplinarny charakter znacznie poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć na pracę z nowej perspektywy. MBA to inwestycja, która wymaga paru wyrzeczeń, ale wiedza, jaką zdobyłam, ludzie, których poznałam i wspaniała atmosfera, której byłam częścią sprawiły, że wybór tych studiów uważam za najlepszą decyzję w moim zawodowym życiu.

Anita Chomczyńska
Account Manager
Procter & Gamble
Absolwentka XV edycji studiów EMBA w PAM Center

 

 

Studia MBA oferują szeroką wiedzę, która jest niezbędna managerowi. Każdy manager zarządzający firmą powinien być nie tylko ekspertem we własnej dziedzinie, ale również posiadać orientację w innych obszarach działania firmy. Nieodzownym jest znajomość podstaw księgowości, rachunkowości czy zarządzania zasobami. Oczywiście manager ma zespół specjalistów, którzy szczegółowo zajmują się danym obszarem , ale to on wyznacza kierunki firmie i to na nim ciąży odpowiedzialność podejmowania trafnych decyzji. Absolwenci studiów MBA zostają wyposażeni w taką wiedzę, co pozwala im na efektywne zarządzanie i rozwój kierowanej organizacji.

Maciej Kulbat
Dyrektor Działu Raportowania i Analizy Finansowej
Infosys BPO Poland
Absolwent XIII edycji studiów EMBA w PAM Center

 

 

MBA to bardzo bogaty program, szeroki wachlarz tematów i dużo wiedzy zawartej w wielu intensywnych wykładach i grach strategicznych. Dzięki udziałowi w programie przestaję wynajdować koła na nowo. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w życiu zawodowym, a także osobistym m.in. dzięki zbudowanym relacjom i licznym ćwiczeniom interaktywnym. Serdecznie zachęcam do podjęcia wyzwania.

Małgorzata Brzezińska
Prezes Instytutu Nowych Technologii
Konsul Honorowy Wielkiej Brytanii
Absolwentka I edycji studiów EMBA w PAM Center
Advisory Board PAM Center

 

Program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA
Polsko-Amerykański Program Studiów MBA


Oceń program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA3,5653 głosów

Statystyki

Czesne 39500 PLN
Wiek programu 24 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

październik 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Szymon Jabłoński 11 maja 2018

Serdecznie polecam studia MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - PAM Center. Jestem aktualnie w połowie , a dość aby móc z przekonaniem rekomendować to miejsce jako wielką wartość naukową a także kulturową.<br />To jest świetna przygoda , warta każdej ceny . Dobór kadry wykładowców, tematyki , kolejności wykładów , jest dobrze przygotowany. Praca w gronie pozostałych członków kursu jest równie wartościująca. <br />To nie są studia dla wszystkich, to prawda ,nie mniej jednak jeśli spełniasz stawiane kryteria przyjęcia to nie zastanawiaj się , będzie to najlepsza inwestycja jaką mogłeś zrobić. Nigdy nie będziesz żałował .... , sorry , będziesz - kiedy zdobędziesz Dyplom MBA PAM Center będziesz żałował że to już się skończyło.<br />pozdrawiam <br />Szymon Jabłoński

Jacek Mrozik, Ph. D. 15 listopada 2017

The co-operation with as prestigious institution as University of Lodz constitutes a strategic direction for Minot State University and will be further developed over time. In addition to courses currently offered we are planning to develop student and faculty exchange programs and start co-operation in area of research projects.<br /><br />Jacek Mrozik, Ph. D.<br />Dean, College of Business<br />Minot State University<br />


Napisz komentarz