kadra dydaktyczna

Zajęcia prowadzone są przez kadrę obu uczelni partnerskich - Uniwersytetu Łódzkiego i Minot State University, jak również trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty oraz uznanych praktyków biznesu z kraju i zagranicy.

Wykładowcy zagraniczni  prowadzą zajęcia na miejscu w Łodzi, w części mogą się one odbywać również w formule on-line oraz wideokonferencji. Profesjonalne terminale wideokonferencyjne, platforma do zdalnego nauczania (Moodle) oraz dostęp do szerokopasmowej sieci zapewniają efektywną komunikację i interakcję między studentami i wykładowcami w toku studiów.

 

 

Od wielu lat z PAM Center współpracują wielcy praktycy biznesu. Zapraszamy ich jako wykładowców na zajęcia ze studentami, ale także jako prelegentów w organizowanych w PAM Center seminariach, konferencjach i szkoleniach. Wśród nich m.in.:

 • prof. Andrzej Blikle,
 • prof. Dariusz Doliński,
 • prof. Grzegorz Kołodko,
 • prof. Witold Orłowski,
 • dr Andrzej Raczko,
 • Sławomir Lachowski (twórca mBanku),
 • Tomasz Leśniowski (IPMA),
 • dr Henryk Siodmok (ATLAS),
 • ks. Jacek Stryczek (Stowarzyszenie WIOSNA).

Część z nich poprowadzi zajęcia w ramach 22. edycji studiów MBA.

Ważnym elementem programu są wizyty studyjne w firmach współpracujących z PAM Center i Wydziałem Zarządzania UŁ. Warto więc wspomnieć o partnerach biznesowych Wydziału Zarządzania i PAM Center. Menedżerowie wielu z firm regionu łódzkiego to absolwenci naszych programów szkoleniowych – możemy więc liczyć na ich życzliwość i wsparcie. Wymienić tu trzeba firmę ATLAS, Kilargo, Infosys, DELL, mBank i inne.

 

 

WYPOWIEDZI WYKŁADOWCÓW:

 

 • Prof. Luca G. Brusati, Ph.D.

Since 2008 I have been a lecturer in the PAM Center, where I teach a Strategic Management course. The course relies on a mix of lectures, class debates, role-plays and case study discussions.  At the end of the course participants understand the opportunities and challenges associated to internationalization and its implications on key functional areas.

 

 • Prof. Charles E. Olson, Ph.D.

The primary attention in my course (Managerial Economics) is given to applications.  This is accomplished primarily by the use of cases. The cases provide practice in applying economic concepts to firm decision-making. After taking this course students should be better able to understand the microeconomic content of general business publications.

 

 • Prof. dr hab. Jerzy Gajdka

Sposób nauczania w PAM Center skoncentrowany jest na dostarczaniu w jak największej ilości wiedzy praktycznej. Kluczową zaletą realizowanych tu programów są metody oparte na analizie studiów przypadku, praktycznych ćwiczeniach i symulacjach biznesowych, pozwalające dostarczyć narzędzi użytecznych w konkretnych sytuacjach zawodowych.

 

 • Prof. dr hab. Jan Jeżak

PAM Center z sukcesem wypełnia misję dostarczania najwyższej jakości wiedzy kadrom biznesowym przedsiębiorstw. Międzynarodowe i interdyscyplinarne podejście gwarantuje zrozumienie globalnego kontekstu działalności przedsiębiorstw i daje możliwość wykorzystania rozwiązań biznesowych, których skuteczność potwierdza doświadczenie firm na całym świecie.

 

 • Prof. UŁ, dr hab. Tomasz Czapla

W obliczu wyzwań stawianych przez współczesny świat biznesu menedżerowie potrzebują kompleksowej, nowoczesnej wiedzy, która umożliwi im analizę sytuacji niezbędną do rozwiązywania problemów biznesowych. Tym, którzy poszukują skutecznego sposobu zdobycia dodatkowej wiedzy i praktycznych umiejętności biznesowych, polecam udział w profesjonalnych studiach MBA i szkoleniach menedżerskich realizowanych, przy wsparciu eksperckim amerykańskiej uczelni partnerskiej, w centrum kształcenia menedżerów PAM Center na Wydziale Zarządzania UŁ.

 

 • Prof. UŁ, dr hab. Szymon Byczko

Od wielu lat prowadzę zajęcia ze studentami MBA w PAM Center, które są niezwykle kształcące również dla mnie. Słuchacze (z reguły na bardzo wysokim poziomie) poruszają bardzo wiele zagadnień, które na bieżąco można opracowywać podczas realizowanych zajęć.  Możliwość konfrontowania i analizowania problemów prawniczych, z jakimi spotykają się menedżerowie na co dzień, stanowi najlepszy sposób uczenia studentów. Zajęcia z prawa na studiach MBA to analiza praktycznych zagadnień prawnych, a nie nudny wykład, przesiąknięty czytaniem przepisów lub orzeczeń sądowych.

 

 • Sławomir Lachowski

Studia MBA to ukoronowanie wiedzy praktycznej, bowiem nigdy nie zaczyna się ich zaraz po studiach akademickich, lecz po wielu latach pracy zawodowej. Dlatego tak ważnym jest, żeby kontynuować  pogłębianie wiedzy w rozwijającej się tak dynamicznie gospodarce.   

 

 • Dr hab. Ewelina Zarzycka

Program studiów poddawany jest systematycznym adaptacjom - wraz ze zmianami sytuacji na światowych rynkach czy profesjonalnej wiedzy w wybranych obszarach zarządzania. Wykorzystujemy najnowsze metody nauczania. Wszystkie zajęcia podlegają systematycznej ewaluacji, pozwalającej zebrać opinie i sugestie uczestników -  dzięki temu, studia MBA w PAM Center przechodzą co roku modyfikacje programowe w porozumieniu z polskimi i amerykańskimi metodykami.

 

 

 

Program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA
Polsko-Amerykański Program Studiów MBA


Oceń program MBA

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA3,5647 głosów

Statystyki

Czesne 39500 PLN
Wiek programu 23 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

listopad 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Szymon Jabłoński 11 maja 2018

Serdecznie polecam studia MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - PAM Center. Jestem aktualnie w połowie , a dość aby móc z przekonaniem rekomendować to miejsce jako wielką wartość naukową a także kulturową.<br />To jest świetna przygoda , warta każdej ceny . Dobór kadry wykładowców, tematyki , kolejności wykładów , jest dobrze przygotowany. Praca w gronie pozostałych członków kursu jest równie wartościująca. <br />To nie są studia dla wszystkich, to prawda ,nie mniej jednak jeśli spełniasz stawiane kryteria przyjęcia to nie zastanawiaj się , będzie to najlepsza inwestycja jaką mogłeś zrobić. Nigdy nie będziesz żałował .... , sorry , będziesz - kiedy zdobędziesz Dyplom MBA PAM Center będziesz żałował że to już się skończyło.<br />pozdrawiam <br />Szymon Jabłoński

Jacek Mrozik, Ph. D. 15 listopada 2017

The co-operation with as prestigious institution as University of Lodz constitutes a strategic direction for Minot State University and will be further developed over time. In addition to courses currently offered we are planning to develop student and faculty exchange programs and start co-operation in area of research projects.<br /><br />Jacek Mrozik, Ph. D.<br />Dean, College of Business<br />Minot State University<br />


Napisz komentarz