Aktualności

 • Nowe podejście do studiów MBA

  Trwa nabór do II edycji studiów MBA Project Management w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Studia skierowane są do menadżerów średniego i wyższego szczebla.

  Podczas 4 semestrów słuchacze zdobędą kompleksową wiedzę o zarządzaniu projektami, programami oraz portfelem projektów oraz zaawansowaną wiedzę o biznesie i kompetencje zarządzania organizacjami. Innowacją jest wprowadzenie dwóch ścieżek programowych - zaawansowanego zarządzania projektami i zarządzania w przemyśle morskim. Wykłady prowadzić będą specjaliści, praktycy, wykładowcy akademiccy i akredytowani trenerzy. Poza podniesieniem kwalifikacji słuchacze zyskają również międzynarodowe certyfikacje, otrzymają aktualną wiedzę i poznają nowoczesne praktyki zarządzania oraz będą mieli możliwość nawiązać branżowe znajomości.

  Za nowy program studiów MBA Project Management w WSAiB Gdynia odpowiada dr Artur Kasza, doświadczony facylitator, konsultant, kierownik projektów, trener współpracujący z Altkom Akademią. Projektuje i prowadzi spotkania i warsztaty, w tym dotyczące strategii, portfela, programów i projektów.

   

   

  Zapisy na www.mbapm.pl

  Pobierz plik kalendarza (.ics)

wróć do listy aktualności...

Program MBA

MBA Project Management - WSAiB w Gdyni
MBA Project Management - WSAiB w Gdyni


Oceń program MBA

MBA Project Management - WSAiB w Gdyni2,76 głosów

Statystyki

Czesne 30000 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

luty 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Wyślij zapytanie

;