Opis programu

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie we współpracy z Clark University w Worcester w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone) zapraszają do udziału w innowacyjnych studiach MBA KSB + Master.

MBA KSB + Master to nowatorski i międzynarodowy program skierowany do young managers i specjalistów rozpoczynających swoją karierę, którzy po ukończeniu studiów wyższych pragną rozszerzać swoje kwalifikacje oraz zdobywać umiejętności menedżerskie – ponad 80% naszych słuchaczy zajmuje stanowiska specjalistyczne i kierownicze różnych szczebli.

Dodatkowo fakt, że prawie 40% słuchaczy oraz 30% wykładowców pochodzi z zagranicy (m.in. Hiszpania, Stany Zjednoczone, Ukraina, Słowacja) oraz prawie 70% słuchaczy zatrudnionych jest w firmach z kapitałem zagranicznym gwarantuje międzynarodową perspektywę. Zajęcia odbywają się w całości w języku angielskim.

Studia MBA KSB + Master osiągnęły standard jakości KLASA PROFESJONALNA PLUS w Ratingu Programów MBA Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r. Jest to druga z 6 możliwych klas (mistrzowska, profesjonalna plus, profesjonalna, standardowa, obiecująca oraz aspirująca).

Program MBA KSB + Master został także uhonorowany Orderem Finansowym 2013 przez redakcję miesięcznika finansowego Home & Market.

Celem studiów jest przekazanie studentom wiedzy na dwóch poziomach:

 • z zakresu Master of Science in Communication,
 • oraz na poziomie menedżerskim Master of Business Administration.

Dzięki przedmiotom z dziedziny komunikacji i przywództwa, słuchacze rozwijają umiejętności negocjacji, komunikacji i interakcji z innymi. Z drugiej strony, wiedza z zakresu szeroko rozumianego zarządzania pomaga w rozszerzeniu praktycznych umiejętności menedżerskich takich jak: efektywne rozwiązywanie problemów przedsiębiorstwie, zarządzanie zmianą w nowoczesnej firmie oraz podejmowanie decyzji przy wprowadzaniu projektu.

Program MBA KSB + Master oferuje następujące specjalności:

 • MBA in Managerial Communication + Master
 • MBA in Healthcare Management + Master
 • MBA in Human Resources Management + Master
 • MBA in Information Technology Systems Management + Master

Słuchacze wszystkich specjalności wspólnie realizują program menedżerski oraz profesjonalnej komunikacji, natomiast kursy specjalizacyjne realizowane są w podgrupach w trakcie studiów.

Jakość programu gwarantuje nasza szkoła partnerskaClark University. Jest to instytucja naukowo-badawcza założona w 1887. Clark University jest najstarszą placówką w Stanach Zjednoczonych, oferującą możliwość uzyskania dyplomu Master. Jest również jedną z trzech uczelni z Nowej Anglii, obok Harvardu i Yale, które zapoczątkowały istnienie prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich – Association of American Universities.

Clark University posiada akredytację New England Association of Schools and Colleges, Inc., Commission on Institutions of Higher Education (Komisję ds. Instytucji Szkolnictwa Wyższego). Akredytacja instytucji przez New England Association wskazuje, że sprawdzana okresowo przez niezależnych recenzentów, spełnia lub przekracza kryteria oceny jakości instytucjonalnej. Akredytowana uczelnia ma do dyspozycji zasoby niezbędne do osiągnięcia zamierzonych celów i za pomocą odpowiednich programów edukacyjnych oraz są dowody, że będzie nadal to robić w najbliższej przyszłości.

Wysokie pozycje w rankingach instytucji akredytacyjnych są najlepszą wizytówką Clark University:

 • Clark University otrzymał ‘A’ w rankingu Niche's 2018 Best Colleges in USA
 • Fiske Guide to Colleges 2017  –  Clark University został wymieniony w ramach Fiske Guide ze względu na swój model edukacyjny Liberal Education and Effective Practice (LEEP)
 • U.S. News Best Colleges 2017 Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching:
  • 27 / 1 800 Best Value Schools
  • 74 / 1 800 National Universities.
 • U.S. News Best Colleges 2016 Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching:
  • 32 / 1 800 Best Value Schools
  • 75 / 1 800 National Universities.
 • Ranking Forbes America’s Top Colleges 2015:
  • 16 / 650 America’s Most Entrepreneurial Universities
  • 163 / 650 America’s Top Colleages.
 • Fiske Guide to Colleges 2015  –  Clark University został wymieniony w ramach Fiske Guide, zdobywając tytuł „ Best Buy” – tytuł przyznawany uczelniom, które są najbardziej interesującymi jednostkami akademickimi w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 • Ranking Kiplinger’s Personal Finance 2014 – Clark University w rankingu badającym wysoką jakość realizowanych zajęć i wykładowców dostępnych dla studentów w ramach studiów za rozsądną ceną w trudnych ekonomicznie czasach uplasował się na 24 miejscu.
 • Washington Monthly Ranking 2014 – Clark University był notowany w rankingu badającym wkład uczelni dla dobra publicznego, w którym zostało wytypowanych 100 najlepszych uczelni amerykańskich.

 

Program MBA

MBA KSB + Master - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
MBA KSB + Master - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

MBA KSB + Master - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie3,319 głosów

Statystyki

Czesne 29788 PLN
Wiek programu 6 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz