Kadra dydaktyczna

Nasi wykładowcy to przede wszystkim badacze i naukowcy z wiodących ośrodków akademickich w Polsce i zagranicą (UEK, AGH, UJ, University of Maryland, Koźmiński. To również liderzy i specjaliści z topowych organizacji IT i Tech (m.in. Google, Amazon, Spotify, Allegro, Hitachi, Ocado Technology, Aptiv).

Po więcej szczegółów związanych z naszymi prowadzącymi, zapraszamy na stronę dedykowaną programowi MBA IT KSB UEK

 

Justyna Pawlak-Mihułka

Dyrektor Programu MBA IT Krakowskiej Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Freenovation Partner & Co-Founder. Kierownik merytoryczny i pomysłodawca studiów podyplomowych IT Business Management oraz Talent Management in Tech Companies na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dyrektor Programowy FRONT EDGE Innovation & Leadership Summit. Ekspert w zakresie talent development, wdrażania kultury innowacji i nowoczesnego przywództwa.Zrealizowała projekty konsultingowe i wdrożeniowe dla firm o globalnym i lokalnym zasięgu, takich jak: Microsoft, Google, ABB, PZU, PGNiG, Thomson Reuters, IBM.

 

Paweł Brodziński

Lunar Logic | CEO

Doświadczony lider zespołów tworzących oprogramowanie. W swojej karierze zarządzał zespołami od kilku do 150 inżynierów. Formalnie jest prezesem Lunar Logic. Formalnie, bo Lunar Logic jest organizacją, która funkcjonuje bez menadżerów jakiegokolwiek szczebla. I nie jest to jedyna rzecz, która jest w Lunarze nietypowa.

Jest pionierem zarówno w obszarach tzw. organizational design (m.in. Radical Self-Organization) jak i organizacji pracy (m.in. Portfolio Kanban, pierwsze wdrożenie Kanbana w IT w Polsce).

Paweł jest popularnym prelegentem na konferencjach w kraju i za granicą. Pod adresem brodzinski.com można znaleźć jego bloga gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami.

 

Magdalena Dziewguć

Google Cloud Poland | Country Manager

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Absolwentka University of Minnesota/ Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym i Harvard Business School.

Karierę zawodową rozpoczęła w latach 1997-1999 w obszarze sprzedaży w Scala Polska, globalnego lidera oprogramowania ERP. Od stycznia do grudnia 2000 r. była menadżerem ds. rozwoju nowego biznesu w TNS OBOP. W latach 2001-2007 pracowała w Orange Polska jako kierownik ds. rozwoju biznesu, następnie jako dyrektor Biura Rynku Korporacyjnego Orange B2B. W latach 2007-2012 pracowała w Plus GSM, pełniąc obowiązki dyrektora Departamentu Klientów Strategicznych, dyrektora Departamentu Sprzedaży Biznesowej, dyrektora Departamentu Kluczowych Klientów, a następnie dyrektora zarządzającego B2B, gdzie odpowiadała za zarządzanie całością procesów sprzedaży B2B oraz procesów wsparcia sprzedaży. Od września 2011 r. do sierpnia 2012 r. była doradcą inwestycyjnym w MCI Management (VC i Private Equity). W latach 2012 – 2014 działalność zawodową związała z Exatel, gdzie była dyrektorem ds. marketingu oraz wiceprezesem Zarządu, odpowiedzialnym za sprzedaż, marketing, PR, rozwój Produktów i HR. Od września 2014 r. do chwili obecnej pracuje w Google i pełni funkcję dyrektora w obszarze rozwoju biznesu Google Cloud w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja i Węgry).

Ponadto Pani Magdalena Dziewguć, w swojej dotychczasowej karierze zawodowej piastowała stanowiska członka Rady Powierniczej SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny (w latach 2016–2019), członka Rady Nadzorczej Fundacji Humanites (w latach 2014-2018), członka Rady Nadzorczej PGE Dystrybucja SA (2012-2014), Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia LiderShe (w latach 2012-2018) i Przewodniczącej Rady Nadzorczej NOM (Niezależny Operator Międzystrefowy) (w latach 2012 – 2014). Jest założycielką Digital University (fundacja edukacyjna) oraz start up'u Daisy.life.

 

dr Klaus Leopold

LEANability GmbH | Managing Partner

Computer scientist, Kanban pioneer and creator of the Flight Levels Model, has many years of experience as a top management consultant. He advises companies worldwide on how to act agile on the market. Klaus is the author of the bestseller Rethinking AgilePractical Kanban and co-author of the standard work Kanban Change Leadership. He is co-founder of the Flight Levels Academy, and he publishes his current thoughts and experiences in the world of Flight Levels and organisational development on his blog www.LEANability.com.

You can follow Klaus on Twitter at @klausleopold.

 

Michał Nowak

SmartRecruiters | Director of Software Development

Michał od 12 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Aktualnie, jako Dyrektor Developmentu w SmartRecruiters, zarządza działem Product Engineering – czyli zespołami rozwijającymi nowe funkcjonalności głównego produktu firmy. Michał odpowiada za projektowanie struktury organizacyjnej, design procesów, wdrażanie praktyk inżynierskich, a także szkolenie i rozwój managerów. W swojej pracy wzoruje się na kulturze inżynierskiej z Doliny Krzemowej, w ramach której programiści i managerowie, poza budową oprogramowania mają też bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju produktu.SmartRecruiters to firma z San Francisco, która swoje oddziały R&D zbudowała w Krakowie i Berlinie. Firma działa w branży Talent Acquisition, a jej misją jest łatwe i skuteczne łączenie kandydatów z ich przyszłymi pracodawcami. W portfolio SmartRecruiters znajdują się takie firmy jak Visa, McDonalds, IKEA, CD Projekt Red, Twitter czy LinkedIn.

 

Marcin Floryan

Spotify | Tribe Lead

Na styku technologii, pracy z ludźmi, oraz złożonych systemów organizacyjnych odnajduję swoją pasję. Uwielbiam korzystać z szerokiego wachlarza narzędzi, które staram się czerpać z bardzo różnych źródeł, a to wymaga ciągłego uczenia się. Zależy mi na tworzeniu przestrzeni, w której każdy może czuć się pewnie, swobodnie i w pełni realizować swój potencjał. Niektórzy powiedzą, że jestem liderem, a ja wtedy myślę o turkusie. Ciągle wydaje mi się, że potrafię jeszcze programować.

Obecnie odkrywam nowe wyzwania rozwijając departament budujący technologię do odtwarzania muzyki i wideo w firmie Spotify w Sztokholmie.

 

prof. Aleksandra Przegalińska

Kozminski University | Vice Rector

Profesor Akademii Leona Koźminskiego, doktor habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorem ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2021 rozpocznie współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.

 

Dariusz Dajszczyk

Hitachi Vantara | Director, Employee Support

Dariusz (Darek) Dajszczyk jest odpowiedzialny za kierowanie globalną organizacją wsparcia IT pracowników Hitachi Vantara, jednocześnie pełniąc rolę lidera w rozwijającym się krakowskim centrum usług IT. Globalna organizacja wsparcia IT pracowników działa w modelu 24/7/365, zapewniając wsparcie wszystkim użytkownikom końcowym Hitachi Vantara i jest również odpowiedzialna za zarządzanie usługami IT. Darek odpowiada za strategię i realizację działań mających na celu poprawę produktywności, efektywności i innowacyjności swoich zespołów. Od momentu dołączenia do firmy kształtuje również naszą markę Hitachi Vantara IT na rynku lokalnym i pozycjonuje naszych pracowników pod kątem ich obecnych oraz przyszłych sukcesów. Darek współtworzy zespół liderów IT oraz współpracuje z menedżerami funkcjonalnymi, aby zapewnić wysoką jakość dostarczanych usług i partnerstwo w całym przedsiębiorstwie. Współpracuje również z naszymi liniami biznesowymi w Krakowie, aby zagwarantować im odpowiednie mechanizmy wsparcia.

Darek ma ponad 16-letnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych, handlowych i technologicznych. Posiada wykształcenie w zakresie systemów informatycznych (studia magisterskie), zarządzania (studia doktoranckie) i zarządzania nieruchomościami (studia podyplomowe). Posiada również dyplom studiów podyplomowych z zakresu zarządzania organizacjami IT (IT Business Management). Kontynuując naukę jesienią 2019 roku, Darek rozpoczął międzynarodowy program MBA, który jest wspólnie prowadzony przez Krakowską Szkołę Biznesu oraz St.Gallen School of Business.

 

dr Piotr Prokopowicz

UJ, University of Maryland, Freenovation
Innovation Culture & Leadership Expert

Psycholog i socjolog organizacji, trener, doradca i mówca. Praktyk biznesu, autor i redaktor dziesiątek opracowań, książek i artykułów na temat zarządzania, doświadczenie praktyczne i akademickie zdobywał po obydwu stronach Atlantyku – w Nowym Jorku, Kopenhadze, Halifax i Krakowie. Realizował projekty doradcze i szkoleniowe dla ponad setki firm, organizacji pozarządowych i publicznych. Autor książki „Rekrutacja i selekcja oparta na dowodach, czyli 33 zasady skutecznego naboru pracowników", pierwszego i jedynego w Polsce opracowania na temat zastosowania wyników badań naukowych w praktyce rozwoju procesów personalnych. Członek Center for Evidence-Based Management, European Association of Work and Organizational Psychology oraz Society for Industrial and Organizational Psychology.

 

Marcin Zabrzański

Aptiv | Global HR Business Partner

Marcin zdobywał swoje doświadczenie w dużych i średnich firmach, jak i organizacjach charytatywnych i instytucjach edukacyjnych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Malezji i Turcji. W chwili obecnej zarządza funkcją HR dla departamentu Software Platform w firmie Aptiv, z pracownikami w 20 lokalizacjach na świecie. Wcześniej pracownik Motorola Solutions, gdzie miał okazję przewodzić HR dla działów Łańcucha Dostaw, Zakupów i Finansowego w regionach EMEA i APAC, pracując również przez rok w Malezji jako tymczasowy HR Manager.

Doświadczony trener zarówno korporacyjnych wiceprezydentów jak i stażystów, Marcin prowadził szkolenia dla międzynarodowych uczestników w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Malezji, Tajlandii. Od 2016 roku wykładowca na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, projektujący i prowadzący kursy dla studiów podyplomowych z zakresów HR i Zarządzania.

Marcin zdobył tytuł Master of Science na Uniwersytecie Edynburskim w Szkocji, studiując Zarządzanie Szkoleniami i Rozwojem Pracowników.
Jego zainteresowania zawodowe obejmują obszar HR z całą jego rozciągłością. Szczególną uwagę natomiast poświęca zagadnieniom związanym z rozwojem pracowników. Prywatnie – rodzinny człowiek, fan kina, zainteresowany filozofiami i religiami świata.

 

Paweł Tkaczyk

www.PawelTkaczyk.pl | Bloger

Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki", „Grywalizacja" oraz „Narratologia". Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

 

Andrzej Patyra

Billennium | Head Of Innovation at Digital Transformation department

Jest szefem działu innowacji w Billennium, gdzie zajmuje się odkrywaniem i budowaniem cyfrowych produktów na wczesnym etapie. Jest również trenerem Scrum oraz facylitatorem Design Sprintu, Desig Thinking i Service Design.

Wcześniej pracował jako Agile Coach w dziale R&D u lidera branży bioinformatycznej w Dolnie Krzemowej, odpowiadał tam za transformację cyfrową mającą na celu wesprzeć proces odkrywania nowych sposobów leczenia m. in. walki z rakiem.

W swojej karierze pełnił rolę Scrum Mastera, Product Ownera czy Project Managera. Od czasów studiów jest również przedsiębiorcą - to właśnie szukanie nowych pomysłów na biznes przywiodło go do IT, obszaru, w którym tworzy się przewagę konkurencyjną na rynku.

Prywatnie mąż, dumny ojciec czwórki dzieci. Wcześniej podróżnik, autor przewodników turystycznych.

 

dr Piotr Sedlak

Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych: Zarządzanie Projektem Badawczym (UEK), Badania Społeczne i Marketingowe (WSE Kraków) oraz Praktyczna Psychologia Społeczna (SWPS Warszawa). Od 14 lat zajmuje się doradztwem biznesowym w ramach firmy Sedlak & Sedlak (www.sedlak.pl), gdzie pełni rolę partnera zarządzającego i kierownika projektów. Od 6 lat rozwija platformę badaniahr.pl pomagającą pracodawcom w ocenie satysfakcji i zaangażowania zespołu. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektach doradczych jak i badawczych prowadzonych dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Równocześnie od 2008 roku pracownik naukowy Katedry Zarządzania Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autor wielu publikacji naukowych. Prowadził gościnnie zajęcia na wielu uczelniach zagranicznych m.in. Montpellier Business School we Francji, Bern University w Szwajcarii, Kragujevac University w Serbii czy Bifrost University na Islandii.

Certyfikowany Project Manager (IPMA, IPMA R&D, PRINCE2, Agile PM, APMG Change Management). Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz World at Work. Autor ponad 35 publikacji naukowych, w tym w prestiżowych czasopismach takich jak amerykańskie Journal of Labor Research czy Current Psychology. Często obiecuje sobie, że będzie więcej pisał, prywatnie jest jednak ojcem dwójki dzieci.

 

Sławek Sobótka

Bottega IT Minds | Owner

Od 12 lat jest właścicielem firmy szkoleniowo doradczej Bottega IT Minds zrzeszającej 60 ekspertów technicznych. Równolegle współpracuje jako inwestor i CTO z kilkoma startupami: Cortivision - obrazowanie pracy mózgu i sceny VR dla dzieci z deficytami uwagi Augmented Neural Systems - sceny VR wspomagające system hormonalno-odpornościowy w walce z rakiem Augmented Reality Training Systems - rzeczywistość dopełniona w treningach jednostek specjalnych oraz Devskiller - automatyzacja rekrutacji i zarządzanie kompetencjami w organizacjach IT

W ciągu 17 lat pracy w branży IT pełnił role programisty, architekta, lidera zespołu, mentora i trenera. W codziennej pracy integruje: Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek. Stosuje nadrzędną zasadę: rozpoznać klasę problemu, z jaką mamy do czynienia i dobrać do niej odpowiednią klasę narzędzia.

Hobbystycznie interesuję się psychologią pozytywną i kognitywistyką.

 

dr inż. Jacek Kotarbiński

www.kotarbinski.pl | CEO

Ekonomista, doktor ekonomii i finansów, ekspert z zakresu marketingu, komercjalizacji innowacji i zarządzania sprzedażą, MBA.

Od 1990 r. wspiera przedsiębiorstwa w zakresie ich rozwoju. Wymieniany w rankingu 65 Polskich Osobowości Marketingu 2021. Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii „Blogi profesjonalne i firmowe". Uznany w 2015 roku za jedną ze 100 Najbardziej Inspirujących Osób Branży Interaktywnej. Wymieniany wśród najbardziej wpływowych osób polskiego LinkedIn. Laureat I nagrody w konkursie na opracowanie najlepszej strategii marketingowej w sektorze bankowym. Członek Rady Open Eyes Economy Summit i zespołu Copy Advice w Radzie Etyki Reklamy. Juror EFFIE Awards, Superbrands Poland Awards, PRCH Retail Awards, POPAI Poland Awards.

Studiował ekonomię i zarządzanie w Niemczech, Austrii i Polsce. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS, Uniwersytetu Gdańskiego, ICAN Institute. Autor bestsellerów: „Sztuka rynkologii", „Sztuka marketingu", „Druga sztuka marketingu", „Trzecia sztuka marketingu", "50 Praw Marketingu Kotarbińskiego", "Marka 5.0". Keynote TEDx, konferencji branżowych, trener biznesu, doradca zarządów. Mentor startupów i firm technologicznych. Felietonista „Forbes Polska". Bloger „Harvard Business Review Polska". Autor publikacji „Marketingu w Praktyce" i „Marketer Plus". Pomysłodawca kultowego fanpage'a „Bareizmy Wiecznie Żywe". Autor Bloga o Sztuce Marketingu – kotarbinski.com

 

Łukasz Cieśla

Open Innovation House | Managing Director

Posiada 14 letnie doświadczenie na stanowisku eksperta i zarządzającego w obszarze wdrożeń innowacyjnych produktów w (a) korporacjach i dużych firmach, jak również w (b) regionalnych ekosystemach przedsiębiorczości i innowacji. Koordynował kilkadziesiąt programów innowacji korporacyjnych, w tym 20 międzynarodowych programów akceleracji i inkubacji startupów, dla firm takich jak Deutsche Telekom, Intel, Cisco, Nokia oraz w partnerstwie z m.in. Alior Bank, Philip Morris International, International Airlines Group. W ramach podejmowanych aktywności biznesowych i mentoringowych, Łukasz współpracował łącznie z 500 firmami innowacyjnymi (z ponad 20 krajów, z 6 kontynentów). Obecnie współzarządza firmą Open Innovation House, która za cel stawia sobie tworzenie efektywnych ekosystemów „otwartych innowacji" w dojrzałych firmach.

 

Magda Kopyściańska

HR Business Partner | Siili Solutions Poland

Od prawie 17 lat związana z obszarem rozwoju pracowników. Doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i mniejszych firmach o kulturze start-up'u. Od 9 lat związana z sektorem IT. Doświadczony trener, coach, assessor Assessment i Development Center. Entuzjastka rozwoju opartego na mocnych stronach. Od wielu lat z powodzeniem wdraża i rozwija liderów oraz menedżerów. W swojej karierze zawodowej pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning & Develpment Managera ora HR Managera. Aktualnie HR Business Partner w PGS Software.

 

Sebastian Piotrowski

Amazon | Senior Technical Program Manager

Project Manager z ponad 14-letnim doświadczeniem w IT. Absolwent Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH), oraz studiów MBA na Uniwersytecie w Amsterdamie (UvA). W czasie kariery zawodowej odpowiedzialny za obszary z zakresu zarządzania projektami i programami. Obecnie zatrudniony w Amazonie na pozycji Program Managera, gdzie jest odpowiedzialny za dostarczanie produktów klientom korporacyjnym. Podczas realizacji projektów zawsze kieruje się najwyższym zadowoleniem klienta, otrzymywanym dzięki zapewnianiu nowoczesnych oraz przyjaznych dla użytkownika rozwiązań dostosowanych do sprecyzowanych wymagań i w uzgodnionych ramach czasowych. Sukces w pracy osiągnął za pomocą doskonałych umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole, połączonych ze zdolnościami decyzyjnymi i wielozadaniowością.

W przeszłości programista, lider zespołu, architekt oprogramowania, Scrum Master oraz Product Owner. Nabyte kompetencje wraz z pracą w różnych dziedzinach (telekomunikacja, bankowość, e-commerce, automatyzacja) zaowocowały uzyskaniem bogatej wiedzy na temat tworzenia oprogramowania z różnych perspektyw. Umożliwiły ponadto wdrażanie najlepszych możliwych procesów i praktyk na potrzeby realizowanego projektu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w formie artykułów dostępnych w Internecie, oraz szkoleń dedykowanych zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych.

Bartosz Józefowski

Krakowski Park Technologiczny | Wicedyrektor działu

Zajmuje się innowacjami technologicznymi od 2013r. Wicedyrektor Działu Parku w Krakowskim Parku Technologicznym. Najpierw kierował Inkubatorem Technologicznym w Krakowie, później zasiadał w zarządzie funduszu inwestycyjnego. Tworzył i zarządzał programem akceleracyjnym dla startupów przemysłowych KPT ScaleUp. Obecnie buduje hub4industry czyli hub innowacji cyfrowych dla przemysłu. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z korporacjami i startapumi technologicznymi. Ambasador regionalny fundacji Startup Poland i współtwórca startupowej organizacji parasolowej w Krakowie. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

 

Piotr Nabielec

www.Produktywni.pl | Chief Productivity Officer

Przez 10 lat zbierał doświadczenia w IT jako programista i menedżer, aż w 2015 roku założył Produktywni.pl, gdzie prowadzi szkolenia i kursy online. Pomaga ludziom opanować chaos tysiąca aktywności i wdrożyć dobre, zdrowe nawyki organizacji czasu - "Produktywność w rytmie slow". Muzyk. Mówca TEDx. Przeszkolił już ponad 3000 osób z firm takich jak Play, ABB, InPost, czy Aon, a jego kurs na platformie Udemy ma ponad 10.000 uczestników i 4.000 pozytywnych recenzji.

 

Tomasz Kornaś

OCADO TECHNOLOGY | Head of E-Commerce

Head E-Commerce w Ocado Technology, która buduje platformę obsługiwaną przez Ocado – największy na świecie dedykowany detaliczny sklep spożywczy.

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT. Zaczynał jako młodszy programista i stopniowo zwiększał swój zakres odpowiedzialności w zakresie zarządzania technologią, co pomaga mu zrozumieć wyzwania organizacyjne z różnych perspektyw.

Posiada tytuł magistra psychologii i prawdopodobnie dzięki temu wierzy w siłę kultury organizacyjnej jako najważniejszego elementu każdej organizacji IT.

Jacek Sysak

Aon | Talent Development Manager

Od kilkunastu lat związany z branżą HR w globalnych korporacjach. W swoich dotychczasowych rolach odpowiadał m.in. za implementację strategii HR wspierającej cele biznesowe, relacje pracownicze i zarządzanie procesami HR, doradztwo i rozwój managerów, zarządzanie talentami, rekrutacje czy procesy restrukturyzacyjne.

Jako Central Eastern Europe Talent Development Leader w firmie Aon odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów HR w Polsce i w 9-ciu krajach w regionie Europy Wschodniej i Centralnej.

Pedagog, trener i prelegent podczas wydarzeń HR. Autor tekstów i cytowany w pismach i artykułach o tematyce zarządzania i HR, tj.: Personel Plus, Rzeczpospolita, Personel i Zarządzanie, Dziennik Europa Świat czy Gazeta Prawna.

Wykładowca na studiach podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi przy Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, studiach HR Business Partner przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu czy na kierunku The Future of Global Business Services przy Uniwersytecie Ekonomicznym.

 

Tomasz Jachna

Tauron Dystrybucja S.A. | CFO

Menedżer i doradca biznesowy. Posiada wieloletnią praktykę zawodową w zakresie zarządzania spółkami prawa handlowego zwłaszcza w obszarze zarządzania finansami. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie: rachunkowości zarządczej, budżetowania i controllingu, oceny opłacalności projektów inwestycyjnych oraz audytu i kontroli finansowej przedsiębiorstwa. Posiada praktykę w obszarze tworzenia strategii rozwoju spółek, programowania i wdrażania projektów inwestycyjnych, prowadzenia
procesów restrukturyzacji, nadzoru nad spółkami grupy kapitałowej.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) gdzie w 1988 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Ekonomiki Produkcji. Od ponad dwudziestu pięciu lat pracuje jako menedżer w wielu spółkach kapitałowych. Pełnił funkcję prezesa zarządu oraz członka zarządu ds. finansowych. Obecnie jest Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych TAURON Dystrybucja S.A. Posiada duże doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego. Przez wiele lat był członkiem i aktywnie uczestniczył w pracach rad nadzorczych wielu spółek kapitałowych. Obecnie jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

Jest wykładowcą studiów podyplomowych prowadzonych przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prowadzi wykłady z zakresu: matematyki finansowej, analizy finansowej, oceny opłacalności projektów inwestycyjnych oraz zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

 

Juliusz Chrząstowski

Stary Teatr im. H. Modrzejewskiej w Krakowie | Aktor

Aktor Starego Teatru w Krakowie. Aktor teatralny i filmowy. Instruktor teatralny grup młodzieżowych i amatorskich grup teatralnych dorosłych. Prodziekan Wydziału Aktorskiego Krakowskiej Akademii im.Frycza-Modrzewskiego. Wykładowca Masterclass z wystąpień publicznych na Wydziale Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzący zajęcia z komunikacji interpersonalnej na Wydziale Prawa Krakowskiej Akademii.

Laureat wielu nagród aktorskich, w tym Nagrody im. Zelwerowicza za najlepszą rolę sezonu teatralnego w 2015 roku.Odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Polskiej Kulturze Gloria Artis MKiDzN.

 

Mec. Jakub Szkutnik

Kancelaria Adwokacka Pałucki & Szkutnik | adwokat, wspólnik

Doświadczony adwokat, wspólnik krakowskiej Kancelarii Adwokackiej Pałucki & Szkutnik. Specjalista z zakresu prawa spółek handlowych. Ekspert prawa korporacyjnego, procesów inwestycyjnych i kontraktów. Od wielu lat kompleksowo wspiera podmioty z branży IT przy tworzeniu i analizach umów z klientami, pomaga w negocjacjach z inwestorami i procesach due diligence a także bierze udział w audytach legal compliance. Obsługiwał transgraniczne procesy inwestycyjne dotyczące podmiotów m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, krajów skandynawski, Niemiec i Gruzji. Prowadzi cykliczne szkolenia dla zarządów firm informatycznych, software house'ów oraz firm produktowych.

 

Program MBA

MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

MBA IT - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie00 głosów

Statystyki

Czesne 42850 PLN
Wiek programu 0 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2021
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz