Aktualności

 • Zapraszamy na MBA Day

  Czy wiesz, kim są ukryci zabójcy projektu? Dowiesz się tego 18 czerwca 2018 r. w trakcie MBA Day. 
  Zajęcia otwarte rozpoczną się o 17.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, w budynku BR ul. Powstańców Wielkopolskich 2a, sala 202.
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem menedżerskim. 

  Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić formularz na www.studiamba.wsb.pl.

  Kontakt do Biura Programu MBA: tel. 61 655 32 07, mba@wsb.poznan.pl.  

  Temat zajęć:
  Ukryci zabójcy projektu. Co zrobić, by dowieźć projekt zgodnie z zamierzeniami?

  Zarządzanie projektami stało się bardzo modne. Każdy, kto może, kształci się, certyfikuje, otrzymuje wsparcie w tym obszarze. Dotyczy to głównie średniego i wyższego szczebla zarządzania. Nasza wiedza teoretyczna rośnie wykładniczo, rezultaty zaś… No właśnie. Daleko od ideału.

  W trakcie spotkania przedyskutujemy i postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Dlaczego sposób przygotowania projektu do realizacji oraz powiązana z nim dokumentacja jest głównym wrogiem efektywności zarządzania projektu?
  • Dlaczego common sense jest ważniejszy od metodyki i ogromnej wiedzy teoretycznej?
  • Dlaczego software do zarządzania projektem znacznie bardziej przeszkadza niż pomaga?
  • Dlaczego większość spotkań projektowych nie ma w ogóle sensu? Dlaczego choroba zwana  spotkaniologią w projekcie jest trudna do leczenia?

  Oraz, co najważniejsze:

  • Jak przygotować i nadzorować realizację projektu, by osiągnąć to, co chcemy?

  Spotkanie będzie realizowane w formule otwartej dyskusji praktyków, w trakcie której będziemy dzielić się doświadczeniem, wymieniać poglądy, kłócić się merytorycznie i twórczo poszukiwać rozwiązań przełomowych.

  Serdecznie zapraszam,
  Tomasz Wrzesiewski

  Kilka słów o prowadzącym:
  Tomasz Wrzesiewski - project manager, mentor, wykładowca MBA i trener biznesu. Jest specjalistą w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz zarządzania sprzedażą.  Zanim na trwałe związał swój rozwój zawodowy z obszarem zarządzania projektami i procesami, przez ponad 6 lat był dyrektorem sprzedaży firmy handlowej osiągającej znaczne sukcesy na rynkach europejskich. Koordynował pracę kilkudziesiędziu agentów handlowych I jeszcze liczniejszego zespołu sprzedaży w całej Europie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania zespołami o różnej specjalizacji: prowadził projekty związane z restrukturyzacją dużych i małych firm produkcyjnych i usługowych, organizacji publicznych i non-profit. Realizował między innymi projekt sprzedaży agencyjnej w międzynarodowej firmie oraz proces zarządzania projektami w międzynarodowych organizacjach. Współuczestniczył w tworzeniu strategii rynkowej wejścia na rynek południowy firmy z branży FMCG. Współpracował również z Komisją Energetyki Sejmu RP oraz Parlamentem Europejskim. Prowadzi warsztaty w zakresie zarządzania projektami i procesami w Polsce, Niemczech, Belgii,  na Ukrainie oraz w krajach Zatoki Perskiej. Obecnie koordynuje projekty realizowane między innymi w Niemczech, Belgii  oraz Polsce.

  Pobierz plik kalendarza (.ics)

wróć do listy aktualności...

Program MBA

MBA - Project Management
MBA - Project Management


Oceń program MBA

MBA - Project Management11 głosów

Statystyki

Czesne 23000 PLN
Wiek programu 1 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Wyślij zapytanie

;