Organizacja studiów

Studia MBA – Innowacje i analiza danych  realizowane we współpracy z amerykańską uczelnią Woodbury School of Business UVU oraz Instytutem Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk trwają 1 rok. Program realizowany jest w 4 modułach zjazdowych mających miejsce w październiku, styczniu, kwietniu oraz czerwcu. Każdy moduł trwa po 5 dni, tj. od środy do niedzieli i ma organizowane przerwy kawowe i przekąskowe.

Podczas modułu słuchacz uczy się praktycznej wiedzy oraz rozwija swoje umiejętności i kompetencje zarządcze. Przed każdym zjazdem otrzymuje sylabusy, materiały do przygotowania oraz odpowiednią literaturę do zapoznania się i weryfikacji podczas zajęć i zadań grupowych mających miejsce już podczas zjazdu.

Po zjeździe każdy uczestnik otrzymuje materiały z przedmiotów realizowanych w danym module i ma czas na przyswojenie wiedzy oraz przygotowanie pracy zaliczeniowej z tych przedmiotów w terminie wyznaczonym do kolejnego zjazdu, tj. z reguły są na to 2 miesiące czasu.

Każdy moduł oprócz wykładów realizowanych zgodnie z planem zjazdu (z reguły w godzinach 9:30-17:30) ma tzw. „Program Integracyjny”, który daje możliwość większej integracji uczestników oraz prowadzenia dalszej dyskusji. Culture program zawiera wyjście to teatru, opery, filharmonii lub na wernisaże, ale także mieliśmy okazję brać udział w locie balonem, odwiedzić park miniatur czy rozwiązywać zagadki w Escape Rooms.

Ponadto do tradycji programu należy udział słuchaczy studiów w każdym module w tzw. „Get-together dinner- Wspólna Kolacja”, czyli kolacji na której wszyscy spotykają się włącznie z wykładowcami oraz kierownictwem studiów i w miłej atmosferze dzielą się swoimi spostrzeżeniami, odczuciami, bądź kontynuują dyskusję na tematy poruszane w toku programu modułu studiów.

Aby ukończyć program MBA – Innowacje i analiza danych należy zaliczyć wszystkie przedmioty realizowane w toku programu, a także napisać business project (ok. 20-40 stron), który po pozytywnej ocenie promotora trafia do recenzji. Studia kończą się obroną przed Komisją pracy końcowej, tzw. business project.

W celu jak największego usprawnienia napisania i obrony pracy końcowej, w każdym module odbywają się seminaria MBA, podczas których prowadzący wyjaśni metodykę przygotowania takiej pracy. Również udzieli wskazówek co do wyboru tematyki pracy, jasnego sformułowania jej problematyki oraz jasnej argumentacji własnych rekomendacji.

Na studia MBA – Innowacje i analiza danych można aplikować w każdym module zjazdowym, tj. w październiku, styczniu, kwietniu oraz czerwcu. Nie ma potrzeby czekać cały rok na nową edycję studiów, gdyż w każdym z tych 4 terminów można rozpocząć przygodę z naszym programem oraz najbardziej aktualnymi zagadnieniami biznesowymi.

Program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB
MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB


Oceń program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB3,436 głosów

Statystyki

Czesne 18300 PLN
Wiek programu 8 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz