Opis programu

Program studiów podyplomowych MBA - Innowacje i Analiza Danych, został przygotowany zgodnie z najwyższymi standardami edukacji menedżerskiej. Program tych studiów skierowany jest do dyrektorów firm, ambitnych menedżerów oraz osób chcących podnosić swoje kompetencje i wiedzę w innowacyjnej gospodarce. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim oraz angielskim przez zagranicznych i polskich profesorów oraz uznanych menedżerów z międzynarodowym doświadczeniem.

Celem tych studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania w zmiennym i wymagającym otoczeniu. Program ten gwarantuje nabycie praktycznych umiejętności menedżerskich poprzez analizy i metody rozwiązywania problemów firmy, odpowiedzialnego i sprawnego podejmowania decyzji, współdziałania oraz skutecznego negocjowania. Ponadto zrozumienie działalności systemów informatycznych i nauczenia się metod współpracy przedsiębiorstwa innowacyjnego. Program ten uwzględnia szybkie zmiany organizacyjne i technologiczne związane z imponującym rozwojem technologii informacyjnych i technik informatycznych. Zwraca uwagę na kwestię technologii jako istotnego czynnika zmian w firmie i rozwoju nowych kanałów biznesu, a także bodźca innowacyjności.

Studia podyplomowe MBA - Innowacje i Analiza Danych są prowadzone z amerykańskim partnerem: Woodbury School of Business (WSB) przy Utah Valley University (UVU) - największy państwowy uniwersytet w stanie Utah, założony w 1941 roku przez Hyrum E. Johnson.

Programy biznesowe prowadzone przez Woodbury School of Business otrzymały akredytację przyznaną przez AACSB International.

Nasz Partner Woodbury School of Business (WSB) przy Utah Valley University nie tylko pełni nadzór merytoryczny nad programem studiów, ale wybrani wykładowcy, profesorowie z WSB prowadzą wykłady na studiach.

Studia podyplomowe MBA - Innowacje i Analiza Danych zostały stworzone jako nowoczesne, przystępne i oryginalne programy. Stanowią wyjątkową synergię: świata nauki i świata biznesu. Stanowią unikalną synergię tak znaczących Partnerów jakimi są w USA Woodbury School of Business a w Polsce Instytut Podstaw Informatyki PAN.

Instytut Podstaw Informatyki PAN jest jedną z kilku wiodących placówek badawczych w dziedzinie informatyki w Polsce. W ostatnio przeprowadzonej przez Ministerstwo Nauki kategoryzacji naukowej Instytut uzyskał kategorię A. Instytut Podstaw Informatyki PAN to prestiż, potencjał naukowy, efektywność naukowa, innowacyjność oraz umiędzynarodowienie prowadzonych projektów badawczych i studiów doktoranckich. Naszym głównym celem jest rozwój działalności badawczej i rozwój naukowy kadry instytutu, ale także stworzenie wiodącego Centrum Edukacji Menedżerskiej w szeroko rozumianym sektorze Technologii Informacyjnych.

Program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB
MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB


Oceń program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB3,437 głosów

Statystyki

Czesne 18300 PLN
Wiek programu 9 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz