Kadra dydaktyczna

Na studiach MBA - Innowacje i Analiza Danych prowadzą zajęcia zarówno wykładowcy z IPI PAN oraz z Woodbury School of Business przy Utah Valley University.

Ponadto kadrę tworzą osoby ze świata biznesu prowadzące korporacje międzynarodowe z bardzo szerokim doświadczeniem zawodowym.

 

Wybrane notki biograficzne:

 Profesor Norman Wright - Dziekan Woodbury School of Business, Specjalista od Przywództwa w IT,  strategicznego pozycjonowania oraz zarządzania międzynarodowego. Członek rad naukowych oraz redakcyjnych czasopism. Autor licznych publikacji.

 

 

Profesor Kent Millington - Dyrektor Komercjalizacji Technologii w Utah Valley University, Ekspert w zarządzaniu i budowaniu nowych przedsięwzięć. Wcześniej był konsultantem firmy i prezesem IP Development Professionals, firmy specjalizującej się w ocenie i komercjalizacji własności intelektualnej. Były prezes i dyrektor generalny AccessData Corp, firmy wiodącej w produkcji oprogramowania.  Ma ponad 35 lat doświadczenia w zakresie zarządzania i budowania nowych przedsięwzięć. Od 1997-2004 odegrał kluczową rolę w rozwoju Verio, jednej z największych firm internetowych. Wcześniej pracował w EG & G jako dyrektor rozwoju biznesu w jednym z największych krajowych laboratoriów w Stanach Zjednoczonych, gdzie był odpowiedzialny za ocenę dziesiątki technologii i zarządzania funkcjami transferu technologii.

 

Profesor Jonathan Westover - Profesor Zarządzania w Woodbury School of Business w Utah Valley University. Jest także konsultantem  w obszarze rozwóju zasobów ludzkich i zarządzania wydajnością. Jego pasją jest nauczanie, uwielbia prowadzić badania naukowe, jak również pisać różne artykuły akademickie oraz angażować się w twórcze projekty. Dodatkowo jest także zaangażowany w różne zadania i działalności na uczelni,  jak i poza nią. Specjalizuje się w międzynarodowym strategicznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, Międzynarodową ekonomią polityczną oraz zachowanie organizacyjne i przywództwo.

 

Profesor David McArthur - Przewodniczący Wydziału Zarządzania w Woodbury School of Business w Utah Valley University. Posiada tytuł doktora z University of South Carolina. Członek Akademii Biznesu Międzynarodowego, Akademii Zarządzania, oraz członek założyciel międzynarodowego stowarzyszenia chińskich badań naukowych. Specjalizuje się w transferze technologii, negocjacjach oraz obszarze strategii biznesowych. Autor licznych publikacji.

 

 Profesor Jeff Peterson - Profesor zarządzania biznesem w Utah Valley University. Prowadził badania dotyczące analizy zachowania organizacji i uzyskał tytuł doktora w Foster School of Business (University of Washington). Jego główny obszar zainteresowań naukowych dotyczy głównie sprawiedliwości organizacyjnej, skutecznego zarządzania zespołem oraz przywództwa.

 

Profesor Jacek Koronacki - Dyrektor Instytutu Podstaw Informatyki PAN jest autorytetem w dziedzinie analizy statystycznej i uczenia maszynowego. Jego zainteresowania obejmują zastosowania tych metod, zwłaszcza w bioinformatyce oraz w obszarze statystycznego sterowania procesami. Jest autorem ponad 60 publikacji naukowych, w tym 6 książek. Wykłada lub wykładał: w PAN, na Politechnice Warszawskiej i innych uczelniach w Polsce, w USA, Australii i Argentynie. Kierował firmą statystyczną wprowadzającą nowoczesne metody poprawy jakości w przedsiębiorstwach. Jako kierownik zespołu statystyków w firmie międzynarodowej współodpowiadał za budowę systemów wspomagania decyzji w Bank of America, Ford Motor Co., PKN Orlen i innych organizacjach.

                                            

Profesor Andrzej Blikle - profesor w Instytucie Podstaw Informatyki PAN, członek Europejskiej Akademii Nauk (Akademia Europea) członek honorowy i były prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W latach 1990-2010 prezes zarządu A. Blikle Sp. z o.o., dziś członek rady nadzorczej. Członek blisko 30 organizacji w tym Komitetu Mazowieckiej Nagrody Jakości, Rady Języka Polskiego PAN i Rady Fundacji FOR. Prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i przewodniczący Rady Centrum im. Adama Smitha. „Człowiek Jakości Roku 2010” przyznany przez Kongres polskich Menedżerów Jakości ISO POLAND 2011. Prowadzi własną firmę doradczą.

 

Dr. Piotr Kotelnicki - CEO. Prezes Zarząd CRM S.A., Akredytowany trener wiodący MSP®. Akredytowany trener MoP®. Absolwent SGPiS - Wydziałów Handlu Zagranicznego i Ekonomiczno-Społecznego. Studia pomagisterskie w zakresie integracji europejskiej w Europa Institute na Uniwersytecie w Amsterdamie. Doktorat z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Podoktorskie stypendium Fulbright-Hays w School of Business Administration na Uniwersytecie Michigan. Stypendysta Salzburg Seminar. Wiceprezes pierwszej kadencji Polish Business and Industry Advisory Commitee to the OECD. Członek Zarządu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej - Forum. Organizator i prezes Międzynarodowej Szkoły Handlu w Ryni. Dyrektor Management Resource Centre - ICL Poland. Obecnie prezes zarządu, dyrektor generalny w CRM S.A. Akredytowany trener w zakresie Zarządzania Programami (MSP) oraz P3O®.

 

Dorota Raben  w 1991 roku związała się z logistyką, której poświęciła całe swoje życie zawodowe do dnia dzisiejszego – począwszy od uruchomienia centrum magazynowego w Poznaniu dla przedstawicielstwa firmy „Herlitz”, poprzez współtworzenie i rozwijanie rodzinnej firmy logistycznej „Raben”, po pracę dla „Royal Frans Maas Group”, „Gefco”, czy „FM Logistic”.  Praca zawodowa była związana z poznawaniem logistyki na całym świecie, zatem dużą część swojego życia spędziła w tzw. podróży. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzieli się prowadząc zajęcia i wykłady z zarządzania logistyką oraz budowania strategii firm na studiach podyplomowych, MBA. Posiada certyfikat Trenera Organizacji – Brian Tracy International. Od 15 lipca 2013 roku do 2016 r. pełniła funkcję Prezesa Zarządu - Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB
MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB


Oceń program MBA

MBA - Innowacje i Analiza Danych - SWPS_IPI PAN_WSB3,437 głosów

Statystyki

Czesne 18300 PLN
Wiek programu 9 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz