opis programu

INTERNATIONAL MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION European Multicultural Integrated Management Program to pierwsze w Polsce południowej, całkowicie międzynarodowe studia MBA. Powstały w oparciu o autorską koncepcję zintegrowanego zarządzania, stworzoną i rozwiniętą przez St. Gallen Business School – partnera Programu i są odpowiedzią na wyzwania, jakie niesie za sobą zarządzanie operacyjne w firmie międzynawowej – ponad 90% słuchaczy pracuje w przedsiębiorstwach z kapitałem zagranicznym.

Dodatkowo fakt, że ponad 60% wykładowców i ok. 20% słuchaczy to osoby z zagranicy (np. z USA, Szwajcarii, Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Łotwy, Indii, Korei Południowej, itp.), gwarantuje międzynarodową perspektywę, niezbędną do realizacji celu programu.

Program ma na celu wykształcenie kompetentnej i efektywnej kadry zarządzającej, która potrafi z sukcesem tworzyć i rozwijać zrównoważony biznes w wielokulturowym, zmiennym środowisku.

W związku z tym, 100% zajęć przewidzianych w programie, przygotowanie pracy dyplomowej oraz obrona odbywają się w języku angielskim.

Program International MBA przeznaczony jest dla menedżerów, którzy chcą się realizować w środowisku międzynarodowym lub planują karierę za granicą.

Oparte na 6 modułach studia, rozwijają kompetencje niezbędne do zarządzania operacyjnego w firmie międzynarodowej:

  • współpracy międzykulturowej,
  • interpretacji zjawisk ekonomicznych,
  • budowania konkurencyjności międzynarodowej,
  • harmonizowania funkcji firmy,
  • zarządzania zespołem, projektem, zmianą.

Wysoką jakość programu gwarantuje współtworzący go, zagraniczny Partner - St. Gallen Business School ze Szwajcarii. Jest to jedna z najlepszych szkół obszaru niemieckojęzycznego (Niemcy/Austria/Szwajcaria), czołowa szkoła zarządzania w tzw. nowym St. Gallen Management Valley, gdzie zlokalizowanych jest ok. 150 firm konsultingowych, oferujących usługi z zakresu zarządzania w otoczeniu globalnym. Swoją reputację St. Gallen Business School zawdzięcza programom, które zostały przygotowane wg rekomendacji uzyskanych od firm, chcących kształcić swoich menedżerów. W rezultacie St. Gallen Business School jest ściśle związana ze światem biznesu.

 

Program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie3,4100 głosów

Statystyki

Czesne 57807 PLN
Wiek programu 15 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2021
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Ostatnie komentarze

Felix 04 stycznia 2021

Szkoła działa bez zarzutu to na pewno, wszystko organizacyjnie dograne

Pik 30 grudnia 2020

Wspaniała kadra dzięki której uczący się osiągają wysokie wyniki

Mateo 29 grudnia 2020

Super, nie mam nic więcej do dodania.


Napisz komentarz