opis programu

INTERNATIONAL MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION European Multicultural Integrated Management Program to pierwsze w Polsce południowej, całkowicie międzynarodowe studia MBA. Powstały w oparciu o autorską koncepcję zintegrowanego zarządzania, stworzoną i rozwiniętą przez St. Gallen Business School – partnera Programu i są odpowiedzią na wyzwania, jakie niesie za sobą zarządzanie operacyjne w firmie międzynawowej – ponad 90% słuchaczy pracuje w przedsiębiorstwach z kapitałem zagranicznym.

Dodatkowo fakt, że ponad 60% wykładowców i ok. 20% słuchaczy to osoby z zagranicy (np. z USA, Szwajcarii, Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Łotwy, Indii, Korei Południowej, itp.), gwarantuje międzynarodową perspektywę, niezbędną do realizacji celu programu.

Program ma na celu wykształcenie kompetentnej i efektywnej kadry zarządzającej, która potrafi z sukcesem tworzyć i rozwijać zrównoważony biznes w wielokulturowym, zmiennym środowisku.

W związku z tym, 100% zajęć przewidzianych w programie, przygotowanie pracy dyplomowej oraz obrona odbywają się w języku angielskim.

Program International MBA przeznaczony jest dla menedżerów, którzy chcą się realizować w środowisku międzynarodowym lub planują karierę za granicą.

Oparte na 6 modułach studia, rozwijają kompetencje niezbędne do zarządzania operacyjnego w firmie międzynarodowej:

  • współpracy międzykulturowej,
  • interpretacji zjawisk ekonomicznych,
  • budowania konkurencyjności międzynarodowej,
  • harmonizowania funkcji firmy,
  • zarządzania zespołem, projektem, zmianą.

Wysoką jakość programu gwarantuje współtworzący go, zagraniczny Partner - St. Gallen Business School ze Szwajcarii. Jest to jedna z najlepszych szkół obszaru niemieckojęzycznego (Niemcy/Austria/Szwajcaria), czołowa szkoła zarządzania w tzw. nowym St. Gallen Management Valley, gdzie zlokalizowanych jest ok. 150 firm konsultingowych, oferujących usługi z zakresu zarządzania w otoczeniu globalnym. Swoją reputację St. Gallen Business School zawdzięcza programom, które zostały przygotowane wg rekomendacji uzyskanych od firm, chcących kształcić swoich menedżerów. W rezultacie St. Gallen Business School jest ściśle związana ze światem biznesu.

 

Program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie3,395 głosów

Statystyki

Czesne 53764 PLN
Wiek programu 13 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz