dyplom

Dyplom programu MBA jest wyznacznikiem jego jakości, znaczenia i rozpoznawalności, których gwarancją jest renoma Krakowskiej Szkoły Biznesu i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły partnerskiej St. Gallen Business School.

Po ukończeniu studiów menedżerowie otrzymują:

  • rozpoznawalny w Europie, wspólny dyplom MBA, wydawany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz St. Gallen Business School ze Szwajcarii,
  • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych International MBA,
  • transkrypt ocen.

Warunkiem uzyskania dyplomu jest zaliczenie wszystkich kursów, przewidzianych w programie studiów oraz przygotowanie i obrona pracy końcowej MBA.

Wartość dyplomu International MBA:

Dyplom MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz St. Gallen Business School w Szwajcarii jest honorowany na całym świecie. Obserwuje się, że już samo rozpoczęcie tych studiów wpływa na awans zawodowy i finansowy słuchaczy.

Dyplom MBA to prestiżowy dokument, bo i sam tytuł jest dobrem elitarnym - wyjaśnia dr Piotr Buła, Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu - Tytułu MBA nie trzeba tłumaczyć nikomu na całym świecie. Dyplomy, które wręczamy naszym absolwentom to dokumenty wydane przez dwie renomowane uczelnie. Obok Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jest to St. Gallen Business School, jedna z najlepszych uczelni obszaru niemieckojęzycznego (Niemcy/Austria/Szwajcaria). Czołowa szkoła zarządzania w tzw. nowym St. Gallen Management Valley, gdzie zlokalizowanych jest ok. 150 firm konsultingowych, oferujących usługi z zakresu zarządzania w otoczeniu globalnym. Szkoła jest uznaną instytucją w regionie, zapewniającą usługi edukacyjne na poziomie dyplomowym i podyplomowym. Dyplom takich dwóch uczelni to dobra inwestycja, zarówno dla pracodawców, jak i samych kształcących się. Każdy z Państwa może go zdobyć. Serdecznie zapraszam!"

 

 

 

Program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

International MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie3,4100 głosów

Statystyki

Czesne 57807 PLN
Wiek programu 15 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2021
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Ostatnie komentarze

Felix 04 stycznia 2021

Szkoła działa bez zarzutu to na pewno, wszystko organizacyjnie dograne

Pik 30 grudnia 2020

Wspaniała kadra dzięki której uczący się osiągają wysokie wyniki

Mateo 29 grudnia 2020

Super, nie mam nic więcej do dodania.


Napisz komentarz