organizacja studiów

Studia Franklin University MBA:
 • trwają 2 lata, zjazdy odbywają się w weekendy, najczęściej co dwa miesiące
 • prowadzone są w języku angielskim
 • obejmują 9 modułów obowiązkowych
 • obejmują 432 godziny zajęć o zróżnicowanej tematyce
 • zawierają moduł zarządzanie w biznesie międzynarodowym w pełni realizowany on-line oraz modul zarządzanie strategiczne, który odbywa się w Franklin University, w Columbus (koszty wyjazdu do USA pokrywa WSB).

Słuchacze programu mają status studenta Franklin University oraz stały kontakt z wykładowcami dzięki chatowi on-line. Korzystają różwnież z multimedialnej platformy myFranklin. Umożliwia ona bezpośredni dostęp do materiałów dydaktycznych - takich samych, jakie do dyspozycji mają słuchacze w USA. Na platformie myFranklin słuchacze znajdą: prezentacje dydaktyczne, publikacje przygotowane przez wykładowców, zasoby biblioteki multimedialnej oraz dostęp do księgozbioru liczącego ponad 40 milionów pozycji.

Podczas zajęć słuchacze uczą się poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów. Taka forma kształcenia rozwija myślenie strategiczne oraz umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Praca grupowa umożliwia wymianę doświadczeń, a to właśnie jest najefektywniejszą formą kształcenia menedżerów.

Moduły realizowane w ramach programu studiów obejmują całość zagadnień niezbędnych do sprawnego zarządzania firmą na rynku międzynarodowym:

 • MBA Foundations
 • Business Environment
 • Managerial Economics
 • Marketing Management
 • Financial and Managerial Accounting
 • Human Resources Management
 • Operations Management
 • Corporate Finance
 • Strategic Management (realizowany w USA).

Program MBA

Franklin University MBA (FUMBA)
Franklin University MBA (FUMBA)


Oceń program MBA

Franklin University MBA (FUMBA)3,197 głosów

Statystyki

Czesne 45 PLN
Wiek programu 13 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

maj 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ostatnie komentarze

Natalia 10 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolona, że fantastyczna infrastruktura, zakres, styl nauczania, dobrze dobrana grupa. Program jest BARDZO intensywny. Amerykański styl nauczania bardzo różni się od polskiego (na plus). Całość prowadzona przez wykładowców z Franklin University, WSB prowadzi koordynację na bardzo wysokim poziomie. Bonus: wszystkie zajęcia i aktywności prowadzone w j. angielskim.

Adam 30 stycznia 2011

Nie chcę się zachwycać,że najlepszy, najciekawszy, że w ogóle naj... bo nie wiem. To jedyny program, który robię i nie planuję innych na razie. Ale jest ciekawie. Oczywiście są różni wykłądowcy, tacy na 3 (jeden), a także tacy na 5 . Na szczęście większość jest bliżej 5 . W skali 6-stopniowej przyznałbym coś pomiędzy 4 a -5. Jestem bardzo zadowolony i gdybym miał ponownie decydować, wybrałbym ten program. Nic mnie negatywnie nie zaskoczyło, a pozytywnie wiele rzeczy. <br />P.S.: Nie wiem skąd to info o 10% programu w j. polskim, ale cągle jest szansa. Zrobiliśmy już 70% programu i procent w j. polskim do tej pory było równo... 0 ;o). I tak trzymać. Mam nadzieję, że nie zmienię dotychczasowego zdania na gorsze.

Student 07 grudnia 2010

Gorąco polecam ten program! <br /><br />Jeśli ktoś jest uprzedzony do WSB to powiem tylko tyle, że tutaj WSB nie ma praktycznie żadnego udziału - cały program realizowany jest przez Franklin University (chyba tylko jeden moduł z finansów być może będzie po naszemu jeśli będzie taka wola). <br /><br />Program bardzo praktyczny (cała masa case'ów na zajęciach) oraz BARDZO wymagający - każdy moduł to 8 tygodni intensywnej pracy (w tym 2 tygodnie zjazdowe po 3 dni każdy) kiedy to każdego tygodnia (!!!) należy poświęcić co najmniej 5-10h na czytanie plus zadania i opracowania (!). Można się faktycznie bardzo dużo nauczyć.<br /><br />Jeśli zatem myślicie tylko o papierku, kiedy to nie trzeba nic robić, zdecydowanie nie są to studia dla Was. <br /><br />Ufam, że za jakieś 2-4 lata program ten znajdzie się w czołówce programów oferowanych w Polsce (póki co jest zbyt młody i mało znany aby powalczyć o miejsce w rankingach).


Napisz komentarz