Opis programu

Jest to pierwszy w Polsce program w formule MBA, którego współorganizatorem jest uniwersytet medyczny.  Niespotykaną dotąd nigdzie w Polsce wartość studiów stanowi połączenie doświadczenia w obszarze ochrony zdrowia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz praktyki w realizacji studiów typu MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Studia skierowane są do:

  • menedżerów ochrony zdrowia, kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia,
  • właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających w ochronie zdrowia m.in. niepublicznych i publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
  • pracujących w administracji publicznej w obszarze ochrony zdrowia i strukturach samorządowych,
  • przedsiębiorstw medycznych,
  • pracowników firm farmaceutycznych.

Program dedykowany jest wyższej kadrze kierowniczej i menedżerom o znacznym doświadczeniu zawodowym. Naukowcy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, liderzy w medycynie i zarządzaniu, przygotują przyszłych menedżerów do zarządzania ochroną zdrowia, m.in. w obszarze rozwoju technologii medycznych i gospodarki oraz ekonomii i zarządzania. Dzielenie się doświadczeniem zawodowym, analiza przypadków biznesowych,  gotowe  rozwiązania  problemów strategicznych, umiejętności i kompetencje menedżerskie  to najcenniejsze wartości, które umożliwią słuchaczom studiów rozwój zawodowy w sektorze ochrony zdrowia.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji, finansowania studiów są dostępne na stronie internetowej http://sghwummba.wum.edu.pl/.

Program MBA

Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia
Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia


Oceń program MBA

Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia3,325 głosów

Statystyki

Czesne 44900 PLN
Wiek programu 7 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz